W ostatniej kolejce kończącej sezon zasadniczy KH Energa Toruń przed własną publicznością pokonała Re-Plast Unię 5:2 i zakończyła rozgrywki na piątym miejscu w TAURON Hokej Lidze.

Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli mecz i po pierwszej tercji prowadzili 4:0. Druga tercja rozpoczęła się od ataków Oświęcimian. Goście po niespełna 2 minutach pokonali Pohjanokse i na tablicy widniał rezultat 4:1. Torunianie w 26 minucie zdobyli piątą bramkę za sprawą Bashirova który pokonał bramkarza gości jadąc sam na sam.

W trzeciej tercji padłą już tylko jedna bramka, którą zdobyli goście ustalając wynik na 5:2.

KH Energa Toruń – Re-Plast Unia Oświęcim 5:2 (4:0 , 1:1 , 0:1)

Już 1 i 2 marca drużyna Juhy Nurminena wybiera się do Jastrzębia by rozegrać z miejscowym JKH GKS-em pierwsze dwa mecze w play-off. A fani stalowych pierników zobaczyć będą mogli starcia na Tor-Torze 5 i 6 marca. Drużyny grają do 4 zwycięstw.