KH Energa zaliczyła bardzo udane wejście w sezon wygrywając dwa spotkania na Tor-Torze. Tym razem „Stalowe Pierniki” udadzą się do Krakowa i Sanoka. Czy w spotkaniach z tak trudnymi rywalami hokeiści z naszego miasta potwierdzą wysoką dyspozycję?

Dalekie podróże przed KH Energą

Toruńscy hokeiści na lodzie sezon rozpoczęli w piątek, 11 września, meczem z GKS-em Katowice. Spotkanie wygrali 3:2. Zwycięską passę podtrzymali także dwa dni później, na Tor-Torze. KH Energa Toruń rozbiła 4:0 Tauron Podhale Nowy Targ.

Teraz torunianie udadzą się na południe kraju. W piątek, o 18:30, w Krakowie KH Energa zmierzy się z Comarch Cracovią. Najbliższy przeciwnik „Stalowych Pierników” do tej pory dwukrotnie przegrywał na wyjazdach, dwa razy 3:2. Najpierw z Tauron Podhalem Nowy Targ, później z Ciarko STS Sanok. A ta druga drużyna będzie niedzielnym rywalem torunian. Sanoczanie w pierwszym swoim meczu ulegli 2:3 GKS-owi Tychy. Na papierze zatem KH Energa nie wygląda wcale na znajdującą się w gorszym położeniu.

Toruński Typer Sportowy – o co chodzi?

Ideą Toruńskiego Typera Sportowego jest aktywizacja kibiców toruńskiego sportu oraz promocja lokalnych drużyn. Nim wdrożyliśmy projekt typera dotyczącego toruńskiego sportu, dokonaliśmy badania na grupie doświadczalnej w naszej redakcji :) Te wykazały, że typer skutecznie pobudza do zdolności „jasnowidzkich” oraz do sprytu i taktycznego myślenia. 

W naszej zabawie będziecie mogli typować wyniki toruńskich drużyn występujących w m. in. : eWinner 1. Lidze Żużlowej, Polskiej Hokej Lidze, Energa Basket Lidze, ale także speedrowerowej CS Superlidze, I lidze unihokeja i oczywiście wielu innych lig, gdzie tylko występują ekipy z Grodu Kopernika. 

Co tydzień będziemy Was prosić o podanie dokładnego rezultatu spotkania (punktowego lub bramkowego), w jakim ujrzymy drużynę z Miasta Aniołów. 

Będziecie walczyć w rankingach tygodniowych (w tej chwili weekendowych) oraz miesięcznych. Do zestawienia całego miesiąca punkty uzyska co tydzień najlepsza szóstka uczestników. 

Atrakcyjne nagrody

Toruński Typer Sportowy powstaje we współpracy z Liga SportClub, lokalem znajdującym się przy ulicy Małe Garbary 13, który od lat stanowi idealne miejsce dla miłośników sportu. 

Co tydzień czekają na Was rzeczy, którymi prawdziwy kibic nie pogardzi, a mianowicie zestaw napój+przekąska (piwo z nalewaka 0,5 l lub Pepsi 0,5 l lub 7UP 0,5 l lub woda 0,5 l oraz chipsy Lay’s 70 g lub paluszki lub orzeszki lub prażynki) oraz voucher wartości 15 zł do wykorzystania przez 7 dni liczonych od 2. dnia następującego po dniu podania wyników z danego tygodnia. W miesięcznym zestawieniu stawką będzie voucher o wartości 30 zł, ważny przez miesiąc. 

Spotkania do typowania

Zwycięża ten, kto poda dokładny wynik lub będzie go najbliżej, zaś w przypadku remisu ten, kto wytypował najszybciej. Typować można pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku.

1. Comarch Cracovia Kraków vs. KH Energa Toruń (piątek, 18.09.2020 r., godzina 18:30)
2. Ciarko STS Sanok vs. KH Energa Toruń (niedziela, 20.09.2020 r., godzina 18:00)

Regulamin Zabawy

 1. Organizatorem Toruńskiego Typera Sportowego (zwanym dalej TTS) jest portal Spod Kopca.pl. 
 2. Toruński Typer Sportowy będzie polegał na typowaniu wyników toruńskich drużyn.
 3. Uczestnicy TTS będą typować rozstrzygnięcia meczów (wyniki bramkowe lub punktowe) toruńskiej drużyny/drużyn (punktowego lub bramkowego) 
 4. Za każde poprawne podanie rozstrzygnięcia meczu wygrana, porażka, remis przyznawany jest jeden punkt.
 5. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez większą liczbę uczestników o przyznaniu nagród decydować będzie to, kto był najbliżej wytypowania dokładnego wyniku meczu toruńskiej drużyny. 
 6. Swoje typy można podawać w komentarzu pod artykułem na portalu oraz w komentarzu pod linkiem na Facebooku.
 7. Po każdej odsłonie TTS sporządzany jest ranking najlepszych sześciu typerów – sześć najlepszych osób otrzyma punkty od jednego (dla zdobywcy pozycji numer 6) do sześciu (dla zwycięzcy). 
 8. Osoba, która uzyska najwięcej punktów w ciągu czterech kolejek otrzyma nagrodę miesięczną. 
 9. Fundatorem nagród jest lokal Liga SportClub (ul. Małe Garbary 13) i to w nim można odebrać wygrane nagrody. 
 10. Nagrodami tygodniowymi w TTS są 1) napój plus przekąska 2) voucher wartości 15 zł do wykorzystania przez 7 dni liczonych od 2. dnia następującego po dniu podania wyników z danego tygodnia (jeśli wyniki zostaną podane, np. 1 sierpnia, zwycięzca będzie mógł zrealizować nagrodę od 3 sierpnia itp. 
 11. Nagrodą miesięczną jest voucher o wartości 30 zł do wykorzystania w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym ogłoszono miesięczne wyniki TTS. 
 12. O zwycięzcach nagród tygodniowych i miesięcznej będziemy informować w komentarzu pod postem o danej kolejce TTS oraz w komentarzu pod artykułem o danej kolejce TTS. Zwycięzcy mogą zostać poproszeni o przesłanie na adres: tts@spodkopca.pl swojego imienia i nazwiska potrzebnego w celu odebrania nagród. 
 13. Imię i nazwiska zwycięzców będą przetwarzane przez organizatora TTS tylko i wyłącznie w celu umożliwienia odbioru nagród. Wszelkie inne użycie owych danych nie będzie możliwe bez pisemnej zgody.