Trzecia część kinowego hitu Patryka Vegi to kolejna porcja czarnego humoru, solidna dawka akcji i okazja zarówno do spotkania z ulubionymi bohaterami, jak i poznanie nowych, charakterystycznych postaci.

Mający swoją premierę 11 listopada w naszym kraju film „Pitbull. Niebezpieczne Kobiety” jest oparty na faktach i dotyka tematyki kobiet, które podejmują się ciężkiej pracy w policji. Cała akcja toczyć się będzie wokół spraw dotyczących mafii paliwowej oraz wyłudzeń. Dodatkowo, sytuację głównych bohaterek będą zaogniały trudne wybory w życiu prywatnym. Zuza wda się w romans z groźnym gangsterem Remkiem ps. „Cukier”, którego dziewczyna Drabina właśnie wychodzi z więzienia, zaś Jadźka ma spore problemy z agresywnym mężem, powiązanym z mafią. Na ich szczęście – los szybko postawi na ich drodze doświadczonych kolegów: Gebelsa oraz Majamiego.

Kogo zobaczymy tym razem?

W obsadzie zobaczymy aktorów, dobrze nam znanych z „Pitbulla. Nowych Porządków”: Maję Ostaszewską, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Stramowskiego oraz uwielbianego przez widzów Tomasza Oświecińskiego, grającego uzależnionego od odżywek „Stracha”. Dołączyli do nich m.in. Magdalena Cielecka, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Artur Żmijewski, czy chociażby gwiazda serialu „Belfer” – Sebastian Fabijański. Jak wypadli? Przekonajcie się już w najbliższy poniedziałek!

SZCZEGÓŁY:

DATA: 16 stycznia (poniedziałek), godzina 19:00
MIEJSCE: Od Nowa, ul. Gagarina 37a
BILETY: 10 zł – studenci, 12 zł – pozostałe osoby.
Dołącz do wydarzenia na Facebooku