Aktualizacja: Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe Kino letnie na scenie na Wiśle przy bulwarze filadelfijskim zostało w dniu dzisiejszym odwołane.

Przy współpracy z Toruńską Agendą Kulturalną, Kino Centrum rozpoczęło już wieczorny cykl letnich pokazów filmowych w naszym mieście. Całe przedsięwzięcie odbywa się na Bulwarze Filadelfijskim, a więc w miejscu, które jest jednym z najchętniej odwiedzanych, najbardziej klimatycznych. Kino plenerowe to jedna ze znanych form spędzania wolnego czasu w wakacyjnym okresie, wśród znajomych przy dobrym kinie. Tym razem, na ekranie, w najbliższy piątek film nazywany jednym z najoryginalniejszych ostatnich lat. „Co robimy w ukryciu”.

„Co robimy w ukryciu” to połączenie czarnej komedii i elementów horroru. Czwórka bohaterów, Deacon, Viago, Vladislav, Petyr mieszkają razem na przedmieściach Wellington w Nowej Zelandii. Ich życie to nie tylko to po śmierci polegające wyłącznie na byciu w grobowcach. Po zmroku, kiedy mogą opuścić trumny, żyją w świecie rzeczywistym, takim jak nasz i stawiają czoła codzienności. To film o tym, że choć ich serca przestały bić, nadal potrafią wykazać się ludzkimi zachowaniami, uczuciami, współczuciem. Całość opracowana jest w formie tak zwanego i ostatnio chwalonego Mockumentu.

„Co robimy w ukryciu” cieszy się znakomitymi ocenami i z tego, co widać, już informacja o prezentacji go w trakcie kina plenerowego, wzbudziła wiele pozytywnych emocji. Zapraszamy!

SZCZEGÓŁY:

DATA: 30 czerwca (piątek), godzina 21:30

MIEJSCE: Bulwar Filadelfijski (przy wyjściu z ulicy Mostowej)

Wstęp wolny