Jesteś prawdziwym fanem toruńskiego sportu? Śledzisz zmagania drużyn z Grodu Kopernika niezależnie od dyscypliny? Mamy coś dla Ciebie, ruszamy z Toruńskim Typerem Sportowym! 

Toruński Typer Sportowy – o co chodzi?

Ideą Toruńskiego Typera Sportowego jest aktywizacja kibiców toruńskiego sportu oraz promocja lokalnych drużyn. Nim wdrożyliśmy projekt typera dotyczącego toruńskiego sportu, dokonaliśmy badania na grupie doświadczalnej w naszej redakcji :) Te wykazały, że typer skutecznie pobudza do zdolności jasnowidzkich oraz do sprytu i taktycznego myślenia.

W naszej zabawie będziecie mogli typować wyniki: eWinner 1. Ligi Żużlowej, Polskiej Hokej Ligi, Energa Basket Ligi, ale także speedrowerowej CS Superligi, I ligi unihokeja i oczywiście wielu innych lig, gdzie tylko występują ekipy z Grodu Kopernika.

Co tydzień będziemy Was prosić o podanie typów (wygrana gospodarzy, remis, wygrana gości) innych spotkań w danej lidze niż ten, w którym występuje ekipa z naszego miasta oraz podanie dokładnego rezultatu spotkania, w jakim ujrzymy drużynę z Grodu Kopernika.

Będziecie walczyć w rankingach tygodniowych (w tej chwili weekendowych) oraz miesięcznych, do zestawienia całego miesiąca punkty uzyska co tydzień najlepsza szóstka uczestników.

Tutaj dołączycie do wydarzenia na Facebooku – Toruński Typer Sportowy i będziecie mogli śledzić zmagania toruńskich drużyn i typerów na bieżąco.

Atrakcyjne nagrody

Toruński Typer Sportowy powstaje we współpracy z Liga SportClub, lokalem znajdującym się przy ulicy Małe Garbary 13, który od lat stanowi idealne miejsce dla miłośników sportu.

Co tydzień czekają na Was rzeczy, którymi prawdziwy kibic nie pogardzi, a mianowicie zestaw napój+przekąska (piwo z nalewaka 0,5 l lub Pepsi 0,5 l lub 7UP 0,5 l lub woda 0,5 l oraz chipsy Lay’s 70 g lub paluszki lub orzeszki lub prażynki) oraz voucher wartości 15 zł do wykorzystania przez 7 dni liczonych od 2. dnia następującego po dniu podania wyników z danego tygodnia. W miesięcznym zestawieniu stawką będzie voucher o wartości 30 zł, ważny przez miesiąc.

Liga SportClub

Liga SportClub

Co na początek?

W pierwszej odsłonie Toruńskiego Typera Sportowego przyjdzie Wam typować spotkania w ramach 3. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej. Do Torunia w sobotę, 25 lipca, przyjedzie Orzeł Łódź. Drużyna gości udanie rozpoczęła sezon przed własną publicznością pokonując SK Lokomotiv Daugavpils 57:33, a następnie przegrała w Bydgoszczy czterema punktami. Torunianie te zmagania rozpoczęli od dwóch mocnych uderzeń, najpierw na Motoarenie im. Mariana Rose wygrali 55:35 z Car Gwarantem Kapi Meble Budex Startem Gniezno, a następnie z Unią Tarnów 57:33.

W spotkaniu na toruńskim torze ujrzymy, aż szóstkę najlepszych zawodników eWinner 1. Ligi Żużlowej. Co zapowiada nie lada emocje! Inne mecze w ramach 3. kolejki zmagań na zapleczu PGE Ekstraligi będą nie mniej ciekawe. Do Gdańska przyjedzie Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno, ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Z pewnością za gdańszczanami przemawia atut własnego toru, goście jednak dysponują na tyle doświadczoną kadrą, że nie powinni mieć w Gdańsku specjalnych problemów.

W Tarnowie dojdzie do starcia miejscowej Unii z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, bydgoszczanie w pierwszym spotkaniu ulegli ostrowianom jednak w ubiegłym tygodniu po zaciętym meczu pokonali Orła Łódź przed własną publicznością. Tarnowianie z kolei sensacyjnie wygrali w Gdańsku, po czym na swoim torze zostali rozgromieni przez torunian. Ostatnim meczem będzie pojedynek Arged Malesa Ostrovia vs. SK Lokomotiv. Tu zdecydowanym faworytem są gospodarze.

Tabela rozgrywek:

 

fot. www.torun.pl

Chris Holder (czerwony) i Igor Kopeć-Sobczyński (niebieski). Fot. www.torun.pl

Spotkania do typowania:

(w komentarzu w wydarzeniu na Facebooku lub w komentarzu pod artykułem podajemy numer spotkania i DOKŁADNY WYNIK)
1. eWinner Apator Toruń vs. Orzeł Łódź (25.07, godz. 14:00)

(w komentarzu w wydarzeniu na Facebooku lub w komentarzu pod artykułem podajemy numer spotkania i 1 – wygrana gospodarzy, x – remis, 2 – wygrana gości)
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno (25.07, godz. 16:30)
3. Unia Tarnów vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (25.07, godz. 19:15)
4. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. vs Lokomotiv Daugavpils (26.07, godz. 14:00)

Tobiasz Musielak (niebieski) i Wiktor Kułakow (czerwony) fot. www.torun.pl

Tobiasz Musielak (niebieski) i Wiktor Kułakow (czerwony). Fot. www.torun.pl

Regulamin zabawy:

 1. Organizatorem Toruńskiego Typera Sportowego (zwanym dalej TTS) jest portal Spod Kopca.pl.
 2. Toruński Typer Sportowy będzie polegał na typowaniu wyników jednej kolejki rozgrywek ligowych, w których biorą udział toruńskie drużyny.
 3. Uczestnicy TTS będą typować rozstrzygnięcia meczów kolejki ligowej a także dokładny wynik spotkania toruńskiej drużyny (punktowego lub bramkowego)
 4. Za każde poprawne podanie rozstrzygnięcia meczu (wygrana gospodarzy (1), remis (x), wygrana gości (2) przydzielany jest jeden punkt.
 5. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez większą liczbę uczestników o przyznaniu nagród decydować będzie to, kto był najbliżej wytypowania dokładnego wyniku meczu toruńskiej drużyny.
 6. Swoje typy można podawać w komentarzu pod stosownym postem umieszczonym na wydarzeniu na Facebooku „Toruński Typer Sportowy” lub pod artykułem poświęconym danej odsłonie TTS umieszczonym na portalu Spod Kopca.pl.
 7. Po każdej odsłonie TTS sporządzany jest ranking najlepszych sześciu typerów – sześć najlepszych osób otrzyma punkty od jednego (dla zdobywcy pozycji numer 6) do sześciu (dla zwycięzcy).
 8. Osoba, która uzyska najwięcej punktów w ciągu czterech kolejek (liczonych od 1 sierpnia) otrzyma nagrodę miesięczną.
 9. Fundatorem nagród jest lokal Liga SportClub (ul. Małe Garbary 13) i to w nim można odebrać wygrane nagrody.
 10. Nagrodami tygodniowymi w TTS są 1) napój plus przekąska 2) voucher wartości 15 zł do wykorzystania przez 7 dni liczonych od 2. dnia następującego po dniu podania wyników z danego tygodnia (jeśli wyniki zostaną podane, np. 1 sierpnia, zwycięzca będzie mógł zrealizować nagrodę od 3 sierpnia itp.
 11. Nagrodą miesięczną jest voucher o wartości 30 zł do wykorzystania w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym ogłoszono miesięczne wyniki TTS.
 12. O zwycięzcach nagród tygodniowych i miesięcznej będziemy informować w komentarzu pod postem o danej kolejce TTS na wydarzeniu na Facebooku oraz w komentarzu pod artykułem o danej kolejce TTS. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie na adres: tts@spodkopca.pl swojego imienia i nazwiska potrzebnego w celu odebrania nagród.
 13. Imię i nazwisko zwycięzców będą przetwarzane przez organizatora TTS tylko i wyłącznie w celu umożliwienia odbioru nagród. Wszelkie inne użycie owych danych nie będzie możliwe bez pisemnej zgody.