Za nieco ponad miesiąc do Torunia powróci projekt Queen Symfonicznie. Tym razem nieśmiertelnej muzyki zespołu Queen usłyszymy jeszcze więcej!

Queen Symfonicznie ponownie wystąpi w Toruniu

Rok po doskonale przyjętym występie, projekt Queen Symfonicznie powraca do CKK Jordanki. Podczas koncertu usłyszymy niezwykłą muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami, w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers, którzy już od ponad 5 lat zachwycają fanów legendarnej kapeli. Ich dwugodzinne spektakle składają się z dwóch części. Finał występu uświetnia z kolei występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi w Toruniu z najnowszym programem, do którego włączono, m.in „Bicycle Race”, „Under Pressure” oraz wyjątkową kompozycję „Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części koncertu gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek. 

Projekt Queen Symfonicznie ma na swoim koncie występy z gościnnym udziałem Michała Szpaka i Joanny Woś. Każdy ich koncert jest wyprzedawany praktycznie do ostatniego miejsca. Nic w tym dziwnego – to jedyny w swoim rodzaju projekt, który łączy symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego, 20-osobowego chóru. To niepowtarzalne widowisko, na które z całą pewnością warto się wybrać!

Queen Symfonicznie ponownie wystąpi w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Kto: Queen Symfonicznie

Kiedy: 3 grudnia, g. 19.30

Gdzie: CKK Jordanki

Bilety: W przedsprzedaży w cenie 99, 109, 119 i 129 zł dostępne w sieciach Ticketpro, Eventim, Empik, Media Markt, Saturn oraz w kasie CKK Jordanki.

Więcej informacji o koncercie i zespole znajdziecie tutaj.

[Fot. Facebook]