Choć koncerty aktualnie wyglądają nieco inaczej niż byśmy je sobie wyobrażali, to mimo wszystko możemy wybrać się na muzyczne wydarzenia, które z całą pewnością będą dla nas umileniem i odskocznią od pandemicznej rzeczywistości. W tym przypadku mowa o koncercie Ralpha Kaminskiego, który pod koniec października odwiedzi miasto Kopernika, aby zabrać torunian w podróż po kosmosie!

Ralph Kaminski w Toruniu

Artysta, znany między innymi z talent show X Factor, pojawi się w Toruniu 25 października w ramach trasy „Kosmiczne Energie”, która jest pewnego rodzaju kontynuacją wiosennej serii koncertów, podczas których Ralph promował album „Młodość”. Październikowe wydarzenie będzie jednak niekonwencjonalnym koncertem w formie spektakli, w towarzystwie znakomitego zespołu My Best Band In The World! W ramach muzycznej, kosmicznej przygody, na nowo usłyszymy utwory z ostatniej płyty wokalisty, lecz w całkiem nowej odsłonie.

Z całą pewnością będzie to ciekawe widowisko, biorąc pod uwagę fakt, że Ralph to artysta, który posiada swój własny, niepowtarzalny styl. Bez wątpienia zawładnął polską, alternatywną sceną muzyczną, zdobywając uznanie zarówno fanów, jak i krytyków. Warto wspomnieć, że wokalista, a zarazem autor tekstów i kompozytor, jest także laureatem prestiżowej nagrody artystycznej im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawanej przez miasto Toruń.

Ralph Kaminski w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Kto? Ralph Kaminski

Kiedy? 25 października; I koncert godz. 17:00, II koncert godz. 20:30

Gdzie? Aula UMK

Bilety: W cenie 69 zł, do nabycia tutaj.

Więcej informacji, między innymi odnośnie obowiązujących zasad, odnajdziecie pod tym linkiem.