Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Ralpha Kaminskiego. Znakomity wokalista oraz kompozytor zagra 26 czerwca w Auli UMK.

Od czasu swojego debiutu Ralph rozgościł się na polskiej scenie muzycznej, zdobywając szerokie uznanie publiczności. Artysta zbudował swój niepowtarzalny styl, w którym grając głównie na pograniczu popu z elementami muzyki filmowej, zdaje się żonglować radością i melancholijnością zarazem. Nie bez powodu takim połączeniem artysta wprowadził dużo świeżości na polskim rynku. Ralph Kaminski został Laureatem nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego w roku 2019. Oprócz wielu nagród zdobytych na polskich konkursach, odebrał też główną nagrodę na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym „FAMA”.  

W ramach tournée pojawi się w Toruniu, gdzie będzie można usłyszeć jego największe przeboje z płyty „Młodość”. Jego album w bardzo krótkim czasie dotarł do 17. miejsca oficjalnej listy sprzedaży w Polsce. Słuchając płyty „Młodość” oraz płyty „Morze” ma się wrażenie, że autor opowiada historie ze swojego życia – opowiada je jednak w taki sposób, że każdy może nadać nieco inny sens temu, o czym Ralph śpiewa.

Warto dodać, że Ralphowi będzie towarzyszyć zespół – My Best Band In The World – 7-osobowy zespół, który koncertuje razem z Ralphem i wspiera go muzycznie oraz wokalnie.

Kiedy i gdzie?

Bilety: 69 zł, https://www.powsinoga.com/bilety

Gdzie? Aula UMK, ul. Gagarina 11

Kiedy? 26 czerwca 2021, godz. 17:00 i 20:00.