Już w niedzielę, 28 marca 2021 roku, na torze przy ulicy Skierki w Kaszczorku odbędzie się Turniej o Trójząb Wodnika Kaszczorka. Tego dnia dojdzie do rywalizacji wśród dzieci do lat 15 oraz w gronie amatorów. Zwieńczeniem będzie trójmecz z udziałem Drwęcy Kaszczorek, TSŻ-u Schoenberger Toruń oraz… Reprezentacji Polski.  

Reprezentacja w Kaszczorku

W turniejach dla najmłodszych oraz amatorów będzie mógł wziąć udział wszyscy chętni. W planach liczne atrakcje, niespodzianki i upominki. Co trzeba zabrać? – Kask rowerowy, rękawice, długie ubrania zarówno na górę, jak i na dół, obuwie sportowe, napój. Można mieć także własne rowery, chociaż część rowerów podstawia organizator. 

Wiele emocji może przynieść trójmecz towarzyski z udziałem Drwęcy Kaszczorek, TSŻ-u Schoenberger Toruń oraz Reprezentacji Polski. Podczas niego na torze będzie można ujrzeć czołowych zawodników w Polsce i na świecie. Mecz ten jest weryfikacją formy toruńskich drużyn przed nadchodzącym sezonem w CS Superlidze. 

 Zawody odbędą się zgodnie z obowiązującymi w tym terminie zasadami reżimu sanitarnego. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy ze względu na sytuację związaną z pandemią lub aurą. 

Zapisy na turnieje – https://forms.gle/KgjZWSbAWKE9esEE7 

Harmonogram: 

28.03.2021 roku (niedziela) – tor speedrowerowy przy ulicy Skierki 

11:00 – Turniej do lat 15 o Trójząb Wodnika Kaszczorka 

12:00 – Turniej amatorów o Trójząb Wodnika Kaszczorka – zawodnicy, którzy nigdy nie występowali w poważnych zawodach. 

14:00 – Trójmecz o Trójząb Wodnika Kaszczorka z udziałem Reprezentacji Polski, TSŻ-u Schoenberger Toruń i Drwęcy Kaszczorek