Skip to content
Logo
Menu
  • Kultura
  • Studenci
  • Koncerty
  • Miasto
  • Lifestyle
  • Sport
Menu

Robbie Williams w Toruniu – prezent pod choinkę

Posted on 2019-11-29

Jeżeli jesteś miłośnikiem muzyki wprawiającej w świąteczny nastrój i magicznego głosu angielskiego muzyka – mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Robbie Williams pojawi się w Toruniu już 8 grudnia.

Robbie Williams w Toruniu – jakie utwory wykona na gali?

Były członek zespołu Take That jest znany z hitów tj.: „Angel”, „Old Before I Die”, „Feel”, „South of the Border” czy „Let Me Entertain You”. Artysta działa w branży muzycznej od 1990 roku, ale nadal spełnia swoje świeże pomysły. Udowodnił to wydając nowy album – „The Christmas Present”. Jest to pierwsza świąteczna płyta w jego karierze, na której znajdziemy klasyczne utwory wybrzmiewające w naszych domach od lat. Williams nie ograniczył się jednak tylko do popularnych hitów i zadbał również o własne, nowe propozycje oraz utwory wykonane z wyjątkowymi gośćmi.

Wiadomość o świątecznej gali Williamsa w CKK Jordanki zaskoczyła wszystkich fanów muzyka. 8 grudnia wypromuje swój najnowszy album wraz z pełnym zespołem. Artysta przygotuje nas na Boże Narodzenie odśpiewując swoje wersje sławnych utworów tj.: „Santa Baby”, „Christmas (Baby Please Come Home)” czy „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow”.

Jak zdobyć zaproszenie na występ?

Występ Williamsa nie ma charakteru koncertu, co oznacza, że na galę nie zaplanowano sprzedaży biletów. Będziemy mieli jednak okazję wygrać bezpłatne wejściówki w konkursach przygotowywanych przez lokalne media. Wydarzenie zostanie zarejestrowane i wyemitowane pierwszego lub drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia o godzinie 20:00 na antenie TVP 2.

Robbie Williams w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Kiedy: 8 grudnia

Gdzie: CKK Jordanki, Aleja Solidarności 1-3

Bilety: Na galę nie zaplanowano sprzedaży biletów, ale istnieje możliwość wygranej bezpłatnej wejściówki! Śledźcie lokalne media, aby nie przegapić konkursów.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

  • Lepsi od Śląska [fotorelacja – 28.04.26]
  • Sztuka łączy brzegi – nowy projekt Galerii Rusz po obu stronach Wisły to razem aż 68 prac
  • Twarde Pierniki gorsze od Górnika [fotorelacja – 24.04.26]
  • Zacięty mecz na Motoarenie [fotorelacja – 19.04.26]
  • Jednym punktem! [fotorelacja – 10.04.26]

Najnowsze komentarze

  1. Kot w książce, kot w bibliotece – Światowy Dzień Kota – BGPW blog - 5 książkowych kotów, czyli koty w literaturze
  2. nastka - Pomniki Mikołaja Kopernika w Polsce
  3. Michał Machel - Pomniki Mikołaja Kopernika w Polsce
  4. Makalia - Pomniki Mikołaja Kopernika w Polsce
  5. Adrian - TLU Kala – Izolacje Toruń rozpoczyna sezon ligowy. Czy wygra swój pierwszy mecz? [Toruński Typer Sportowy – kibicuj, typuj i wygrywaj!]

Kategorie

  • Bez kategorii
  • Copernicon
  • Cykle
  • Foto
  • Informacje
  • Juwenalia
  • kino
  • Koncert
  • Kultura
  • Lifestyle
  • Literatura
  • Miasto
  • Opinie
  • Patronat
  • Porady
  • Publicystyka
  • Recenzje
  • Sport
  • Studenci
  • Toruńscy muzycy
  • Wideorelacje
  • Wywiady

Kategorie

  • Bez kategorii
  • Copernicon
  • Cykle
  • Foto
  • Informacje
  • Juwenalia
  • kino
  • Koncert
  • Kultura
  • Lifestyle
  • Literatura
  • Miasto
  • Opinie
  • Patronat
  • Porady
  • Publicystyka
  • Recenzje
  • Sport
  • Studenci
  • Toruńscy muzycy
  • Wideorelacje
  • Wywiady
©2026 Spodkopca.pl | Design: Newspaperly WordPress Theme