Początek kalendarzowej wiosny już za nami. Na toruńskiej starówce już rozkładają się ogródki dla gości restauracji i barów. Brakuje tylko food trucków! Kiedy pojawią się w naszym mieście?

FoodTrucki opanują Rynek Rynek Nowomiejski

Już w najbliższy weekend rozpoczniemy sezon foodtruckowy. Będzie to z pewnością wydarzenie przepełnione smakami i zapachami z całego świata. Frytki belgijskie, Bublle Wafle, a nawet kuchnia gruzińska… Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych smaków dobrze znanych studentom w gonitwie między zajęciami. Restauracje na kołach przyjmowane są coraz częściej bardzo ciepło z racji szybkiej i sprawnej obsługi, w dodatku za zazwyczaj rozsądne pieniądze. Nie zawsze mamy chwilę na obiad zjedzony w spokoju i doborowym towarzystwie w stylowej restauracji.

Już dziś zapraszamy Was z rodzinami, drugimi połówkami i czworonogami na przechadzkę po toruńskiej starówce zakończoną smacznym posiłkiem na Rynku Nowomiejskim.

Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy na naszym fanpage’u szybki konkurs. Będzie można wygrać w nim aż 3 pojedyncze vouchery, które będą do wykorzystania na dowolne pyszności z food trucków.

Liga FoodTrucków – kiedy i gdzie?

Gdzie: Rynek Nowomiejski, Toruń.

Kiedy: 6 kwietnia od 12.00 – 7 kwietnia do 20.00.