Od dzisiaj, 24 stycznia, kierowcy mogą korzystać ze stacji benzynowej w zajezdni MZK. W sobotę i niedzielę na pierwszych klientów czekają specjalne ceny i karty podarunkowe.

Lokalizacja i oferta stacji

Samoobsługowa stacja paliw MZK mieści się w zajezdni autobusowej  przy ul. Legionów. Ze względów bezpieczeństwa, dla klientów wybudowano oddzielny wjazd od strony ul. Wielki Rów. Można też tamtędy dojechać do serwisu ogumienia i klimatyzacji. Samoobsługowa stacja jest czynna codziennie (włącznie z niedzielami) od godziny 6:00 do 22:00. W ofercie ma olej napędowy standardowy i arktyczny oraz benzynę bezołowiową 95.  Tankować mogą wszystkie rodzaje samochodów, autobusy a także motocykle.

Płatności można dokonywać w urządzeniu kasowym w formie gotówkowej (banknotami) i bezgotówkowej (kartami płatniczymi). Instrukcja „krok po kroku” pomoże w tankowaniu.

Niespodzianki dla klientów stacji

Pierwsze trzy osoby, które zatankują jutro (25 stycznia) na nowo otwartej stacji paliw, a dowód zapłaty pokażą pracownikom MZK, otrzymają karty podarunkowe o wartości 100 zł na kolejne tankowanie. Start o godzinie 9:00.

Od godziny 11:00 do 13:00 każdy chętny zostanie poczęstowany gorącą herbatą lub kawą. Do godziny 17:00 będą czekać gadżety MZK.

W niedzielę (26 stycznia) pierwsze trzy osoby, które zatankują po godzinie 9:00 i zachowają dowód wpłaty otrzymają karty podarunkowe o wartości 100 zł na kolejne tankowanie. Gadżety MZK będzie można odbierać do godziny 16:00.