Sara Pach po raz kolejny wystąpi w toruńskim Dworze Artusa. Tym razem zaśpiewa najpiękniejsze polskie kolędy.

Nie wyobrażacie sobie okresu świąt Bożego Narodzenia bez kolędowania? Dla wszystkich miłośników świątecznych pieśni i kolęd Dwór Artusa przygotował niezwykły koncert. Toruńska wokalistka, Sara Pach, przy akompaniamencie Igora Nowickiego i Nikodema Wróbla, wykona najpopularniejsze kolędy i nowe wersje świetnie znanych pieśni kojarzących się z Bożym Narodzeniem.

Sara Pach urodziła się w Toruniu w 1995 roku. Jest studentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Swój debiutancki singiel „Siła wiary” Sara Pach wydała w 2015 roku. Z kolei rok później, na YouTubie, pojawił się teledysk do kolejnego utworu wokalistki „Sobą być”. Obecnie wokalistka pracuje nad debiutancką płytą, do której sama skomponowała muzykę i napisała teksty.
Piosenkarka udowodniła już, że świetnie czuje się zarówno we współczesnym repertuarze – śpiewała w duecie z raperem Mezo – jak i w utworach z lat 70. XX wieku, o czym świadczy jej niezapomniany występ w Dworze Artusa podczas koncertu „Tyle słońca w naszym mieście”. Fotorelację z tego niezwykłego wieczoru możecie obejrzeć tutaj. Koncert bożonarodzeniowy na pewno również na długo zapadnie w pamięć publiczności Dworu Artusa.

KIEDY: 7 stycznia 2018 (niedziela), godz. 18:00
GDZIE: Dwór Artusa, ul. Rynek Staromiejski 6
BILETY: Bilety normalne – 25 zł, bilety ulgowe – 20 zł. Dostępne na KupBilecik.pl

[fot. Sara Watrak]