Znudziło Wam się śpiewanie „Miłość w Zakopanem” w domowym zaciszu? Mamy dla Was wspaniałą wiadomość – Sławomir ponownie wystąpi w Toruniu.

Na profilu Agencji Artystycznej TAMADA na Facebooku opublikowano filmik, w którym Sławomir wraz z Kajrą zapowiadają swój koncert w Toruniu. Przypomnijmy, że 24 lutego Sławomir wystąpił w toruńskim klubie Od Nowa. Bilety wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Kolejny koncert gwiazdy w Mieście Kopernika planowany jest na 28 października. Na razie nie znamy więcej szczegółów.

Sławomir Zapała to absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Wystąpił w wielu filmach i serialach. Co ciekawe, swojej kariery muzycznej nie rozpoczął w Polsce, lecz w Nowym Jorku. Teledysk do jego debiutanckiego singla „Megiera” został wyświetlony na YouTubie ponad 41 milionów razy.
Sławę muzykowi przyniósł również udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie wcielał się w takie gwiazdy jak Elton John, Paul McCartney czy Grzegorz Turnau. W finale programu zajął trzecie miejsce. Sławomir występował również w szóstej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Miłość w Zakopanem dopadła wszystkich

Debiutancka płyta Sławomira Zapały ukazała się 7 kwietnia 2017 roku i w krótkim czasie uzyskała status platynowej płyty. To właśnie z tego albumu pochodzi prawdopodobnie najsłynniejszy przebój Sławomira „Miłość w Zakopanem”. Co ciekawe klip uplasował się na 4. pozycji na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich radiostacjach.

Wraz ze Sławomirem występuje jego żona, Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra. Para ma półtorarocznego synka, Kordiana.

Na bieżąco będziemy informować Was o szczegółach październikowego koncertu Sławomira w Toruniu.

[fot. Wikimedia Commons]