Już w najbliższy piątek wszyscy melomani będą mieli okazję rozmarzyć się przy niepowtarzalnym głosie Stanisława Soyki. Wybitny muzyk, wraz zespołem Soyka Trio (Jakub Sojka na perkusji oraz Przemysław Gerger na gitarze elektrycznej i akustycznej) odwiedzi Hotel Copernicus.

Muzyka Stanisława Soyki gwarantuje zachwycającą nostalgię i dreszczyk pozytywnych emocji, którymi każdy słuchacz będzie mógł smakować się przez cały pasjonujący, piątkowy wieczór. Autor tak wybitnych utworów jak „Tolerancja” czy „Życie to krótki sen” przygotował dla wszystkich pełnię swojego artystycznego asortymentu. W repertuarze koncertu pojawią się pieśni do słów Agnieszki Osieckiej z albumu „Tylko brać”, dziewięć wierszy Czesława Miłosza, klasyki Czesława Niemena z właśnie wydanej monografii  Stanisław Soyka w hołdzie Mistrzowi” a także garść sonetów Szekspira. Nie zabraknie oczywiście wyżej wspomnianych największych szlagierów.

Pewne jest to, że koncert Stanisława Soyki to świetne rozwiązanie na zimny, piątkowy wieczór. Początek występu w Hotelu Copernicus (Bulwar Filadelfijski 11) zaplanowano na  godzinę 19:00.

[Fot: materiały prasowe]