Każdy z nas chce spełnić swoje marzenia, lecz jak to uczynić? Należy zrobić pierwszy krok. Samodzielnie. Jeśli jesteś muzykiem, należysz do ambitnego, odważnego zespołu, który nie obawia się sięgać po swoje marzenia i pragnie pokazać swoją twórczość światu – zgłoś się i zaprezentuj na scenie klubu Lizard King w Toruniu!

„Spełnij się” to przegląd kapel z Torunia oraz okolic (chociaż nie tylko – pojawiają się grupy z innych terenów, np. Bydgoszczy lub Płocka). Jest to seria wydarzeń, na które składają się koncerty zgłoszonych grup. Zgłosić może się każdy muzyk lub zespół. Klub gwarantuje zwrot kosztów dojazdu, profesjonalną obsługę realizatora oraz miły poczęstunek w barze. Co dokładnie należy zrobić, żeby zbliżyć się do spełnienia marzenia o wystąpieniu na scenie? Wysłać zgłoszenie na adres <koncerty@lizardking-torun.pl>, a następnie, po potwierdzeniu terminu, przybyć najpóźniej o godzinie 19 do klubu przy Kopernika 3.

W ciągu ośmiu kolejnych muzycznych śród, publiczność wyłoni jedną (najlepszą) kapelę. Karty do głosowania sprzedawane będą podczas koncertów „Spełnij się” w cenie 2 zł po okazaniu paragonu za dowolny produkt zakupiony w barze. Dodatkowo, dochód ze sprzedaży kart do głosowania zasili budżet imprezy charytatywnej „Spełniamy marzenia”.

Zwycięzca uzyska możliwość zagrania razem z Czaqu podczas koncertu, który odbędzie się 3.04.

Pragniesz wystąpić na scenie klubu Lizard King? Zgłoś się i „spełnij się” sam!

Natomiast dziś wystąpi toruńska grupa szantowa Barowe żywioły. Sam zespół określa swoją twórczość jako szanty oraz muzykę gatunku folk. Wstęp wolny. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.

 

[fot: Wojtek Głowacki]