Jeżeli checie zapewnić swojej drugiej połówce sporą dawkę śmiechu podczas święta zakochanych lub też po prostu macie ochotę spędzić ten czas samotnie w gronie świetnych komików, to serdecznie polecamy przyjście 14 lutego do Od Nowy na Galę Stand Up Comedy.

W walentynki czterech świetnych komików zechce przekazać publiczności swoje przemyślenia na temat 14 lutego i okoliczności towarzyszących temu dniowi. Gala Stand Up Comedy jest z  pewnością świetną alternatywą dla tych, który nie mają ochoty spędzać wtorkowego wieczoru na kolejnej komedii romantycznej.

Kto wystąpi?

Tomek Adamczyk – znany głównie z tego, że kiedyś tam wygrał One Ryj Show. Konkretnie podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej w 2014 roku. Jak sam twierdzi, jest prześmiesznym człowiekiem i cechuje go bezkompromisowość. Sam Stevie Wonder potwierdził, że nie widział lepszego komika. Wierzycie? Lepiej zweryfikujcie!

Mieszko Minkiewicz – jak czytamy na wydarzeniu na Facebooku, przy jego porodzie zmarły ze śmiechu trzy osoby. Lubi piwo oraz pizzę, czyli jak każdy z nas. W przeciwieństwie do nas, chce iść dalej i sam zostać piwem.

Grzegorz Dolniak – człowiek orkiestra. Może być jednocześnie kabareciarzem, konferansjerem, rysownikiem, solistą oraz animatorem kultury. Mamy nadzieję, że w walentynki wybierze rolę śmiesznego stand-upera.

Cezary Sadowski – mieszka w Bydgoszczy i się do tego przyznaje. Podobno wyżej od stand-upu ceni sobie wódkę i kabaret. Przyjeżdża wszędzie gdzie go zaproszą, więc Gala Stand Up Comedy czeka.

Bilety są dostępne, ale polecamy szybką decyzję, ponieważ imprezy stand-upowe zazwyczaj cieszą się dużą popularnością wśród torunian.

Szczegóły

DATA: 14 lutego (sobota), godzina 18:30
MIEJSCE: Od Nowa, ul. Gagarina 37a
BILETY: http://biletynakabarety.pl/event/Walentynkowa-Gala-Stand-Up-Comedy-OD-NOWA-Nowa-Sala-Kinowo-Teatralna-Torun-e40404.html
Dołącz do wydarzenia na Facebooku