TLU Kala Izolacje poszukuje nowych adeptów unihokeja w wieku 6 – 14 lat. Jak przekonuje klub, warto podjąć rękawicę! 

Co i jak?

Seniorska drużyna TLU Kali Izolacje w sezonie 2020/21 przystąpi do rozgrywek w I lidze. Wielu obecnych zawodników tego zespołu to samoucy, wywodzący się z Toruńskiej Ligi Unihokeja. Mimo spadku z Energa Ekstraligi, klub się stopniowo rozwija i prowadzi również drużyny dla dzieci i młodzieży.

TLU Kala Izolacje zaprasza na swoje treningi dzieci i młodzież w wieku 6-14 lat. Zajęcia odbywają się w hali IV Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Warszawskiej 1/5  Klub ze swojej strony zapewnia niezbędny osprzęt, czyli w tym przypadku kije. Co ważne, treningi są prowadzone także teraz w okresie wakacyjnym.

Chętni do spróbowania swoich sił w tej jakże widowiskowej dyscyplinie proszeni są, o kontakt telefoniczny lub poprzez Facebooka z trenerami Maciejem Górskim (nr telefonu – 602 646 803) oraz Krzysztofem Długołęckim (nr telefonu – 733 332 031) lub bezpośrednio do klubu (www.facebook.com/tlutorun).

Nauka wartości pod okiem doświadczonych trenerów

Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież do podjęcia treningów w naszym klubie. Unihokej niesie za sobą ogromną wartość dydaktyczną, uczy pokory, szacunku i ciężkiej pracy. Ponadto stanowi on okazję do licznych podróży i do poznania nowych wspaniałych i ciekawych osób. Zajęcia prowadzone są przez trenerów pełnych pasji i oddania dla tego pięknego sportu. Doświadczenie zbierali na parkietach lokalnych, jak i ogólnopolskich. Na treningach stawiamy na ciężka pracę i dobra zabawę. – zachęca trener Maciej Górski.

Plakat zachęcający do wstąpienia w szeregi klubu źródło: TLU Kala Izolacje Toruń

Plakat zachęcający do wstąpienia w szeregi klubu źródło: TLU Kala Izolacje Toruń