Gwiazdy sztuki Stand-up też muszą czasami przetestować swoje żarty. Tym razem zrobią to w Parterze, a na scenie zobaczymy prawdziwe gwiazdy. 

Jak podkreślał swego czasu w wywiadzie z naszym portalem barman Parteru Adrian Walczak, jednym z celów na rok 2017 jest rozwój Sceny Parteru. Wszystko idzie znakomicie, a 9 lutego może ona zapłonąć. Swoje nowe żarty będą testować znakomici komicy, którzy sprawdzą z wymagającą, toruńską publicznością jak udaje im się rozbawianie tłumu. Przed nami Stand-Up: Duże ilości komików na scenie!

Kto wystąpi?

Jedną z największych gwiazd będzie z pewnością Sebastian Rejent. Stand-up i roasty to jego środowisko naturalne. Znany z ciętego języka i przekraczania granic dał się poznać szerszej publiczności podczas szkalowania m.in. Kuby Wojewódzkiego, czy Michała Wiśniewskiego.

Męska część publiczności powinna zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na Olkę Szcześniak. Piękna i nie biorąca jeńców podczas swoich wypowiedzi na pewno da się zapamiętać torunianom.

Listę komików tworzą także m.in. bydgoszczanie – Piotr Popek i Błażej Krajewski, kojarzący się dobrze widowni z grodu Kopernika Jakub Poczęty-Błażewicz, lubiący w ostatnim czasie nasze miasto Tomek Nowaczyk oraz Rafałowie – Banaś i Sumowski. Prawdopodobnie Parter ogłosi jeszcze jedną gwiazdę, a z pewnością będzie można posłuchać także chłopaków ze Stand-up Toruń.

Jak podkreślaliśmy na samym początku, komicy wystąpią z testowanymi żartami. Najczęściej będą to teksty, z którymi pokażą się widzom po raz pierwszy. Również tego powodu, cena na wydarzenie jest dość niska. Radzimy się pośpieszyć z ewentualnym zakupem, gdyż sztuka Stand-up jest bardzo popularna w Toruniu.

Szczegóły

DATA: 9 lutego (czwartek), godzina 20:00
MIEJSCE: Parter – Whisky Vodka Cockatil Bar, ul. Panny Marii 13
BILETY: 10/15 zł – bilety dostępne w barze
Dołącz do wydarzenia na Facebooku