Jeden z najlepszych zespołów rock’n’rollowych w Polsce zawiesza działalność. 4 listopada wystąpi po raz ostatni w Toruniu, u boku Lazy Class z Warszawy i Gulag Beach z Berlina.

Zespół The Stubs powstał pod koniec 2010 roku. Swoją muzykę nazywają niskobudżetowym rock’n’rollem, co idealnie pasuje do jej charakteru. Na koncie mają 4 albumy – ostatni, „Let’s Die” ukazał się 29 września. Ostatni dosłownie – zespół zawiesza działalność i najbliższy koncert będzie definitywnym jego pożegnaniem z Toruniem.

Lazy Class powstał latem 2013 roku w Warszawie i od początku swojego istnienia wierny jest stylistyce oi! i street punkowej. W 2014 roku zespół zadebiutował wydaną własnym sumptem EP-ką „Better Life”. Jesienią 2015 roku ukazały się dwa wydawnictwa zespołu -mini album zatytułowany „Hell of San Domingo” oraz split LP z lubelskim zespołem Max Cady. Obie płyty zebrały pozytywne recenzje oraz zostały świetnie odebrane przez słuchaczy. Lazy Class to jeden z najlepszych zespołów koncertowych na polskiej scenie punkrockowej.

Gulag Beach to punk rock z rock’n’rollowym vibem prosto z Berlina. Piosenki, do których można zarówno uderzyć w mosh, jak i potańczyć z dziewczyną. Garażowo, ale z wpadającymi w ucho melodiami. Pierwszy raz wystąpią w Toruniu.

INFO:
KIEDY: 4 listopada 2017, godz. 19:00
GDZIE: Klub NRD – ul. Browarna 6, Toruń
BILETY: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu