Urząd miasta Toruń oraz Stowarzyszenie „GO SPORT” zaprasza do udziału w XXI edycji „Toruń za pół ceny”.

Jest to akcja, która cieszy się wielkim uznaniem zarówno wśród mieszkańców Torunia, jak i przyjezdnych korzystających z możliwości poznania tego pięknego miasta. Wspaniałość tego projektu potwierdza już 21. edycja, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Kolejny raz sklepy, restauracje, kluby, hotele, kawiarnie instytucje sportowe oraz kulturalne obniżą ceny swoich usług i produktów o połowę.

Już dzisiaj warto zaplanować swój obfitujący w atrakcje i pyszne jedzenie jesienny weekend o 50% mniej.

Będą to jedynie albo aż trzy dni (21-23 października 2022).

Toruń za pół ceny 2022 – gdzie znaleźć miejsca biorące udział w akcji?

Jak odnaleźć lokale, które oferować będą zniżki? Nic prostszego! Należy uważnie spacerować po toruńskiej starówce szukając specjalnych, charakterystycznych plakatów w witrynach ulubionych lokali. W domu zaś na bieżąco nadzorować listę partnerów na stronie akcji czy wydarzeniu na Facebook-u. Na dzień 8 października do inicjatywy „Toruń za pół ceny 2022” dołączyło 146 podmiotów.

Systematycznie organizatorzy odkrywają kolejne tajemnice tegorocznej edycji – więc warto dodać ją do ulubionych zakładek. Cała akcja ma jedną zasadę „kto pierwszy ten lepszy” jednak znacznie łatwiej się dostać niż zarejestrować na zajęcia.