Stowarzyszenie GO SPORT, Wydział Sportu UM Toruń i Radio Gra wszystkich miłośników rolek na początku sierpnia chcą sprowadzić pod Arenę Toruń. 

Na imprezie „Toruń kocha rolki” mile widziane będą całe rodziny. Na parkingu Areny Toruń 4 sierpnia znajdą one wypożyczalnię sprzętu. Rolkowe miasteczko ma być czynne w godzinach 17:00 – 20:00.

Atrakcje „Toruń kocha rolki”

W trakcie imprezy odbędą się darmowe lekcje z doświadczonymi instruktorami i szkółka rolkowa dla dzieci i dorosłych. Instruktorzy szkółki łyżwiarska i rolkowej Ice’n’roll zorganizują pokazy zaawansowanej jazdy na rolkach i turnieje dla uczestników o różnym poziomie zaawansowania w jeździe na rolkach. Podczas wydarzenia odbędą się też zawody dla dzieci w jeździe po wyznaczonej trasie.

Dodatkowymi atrakcjami imprezy będą także konkursy dla dzieci w przejeździe pod tyczką, na torze przeszkód oraz w slalomie).

Ciekawym wydarzeniem będą zawody na torze rolkarskim z opon i przeszkód w 3 kategoriach wiekowe. Tutaj zmierzyć będą się mogli ze sobą także dorośli. Oprócz tego na „Toruń kocha rolki” odbędzie się paintball dla dzieci, symulator rajdowy czy pokazy pierwszej pomocy.

Po intensywnym wysiłku odpoczynku będzie można zaznać w strefie chillout z leżakami, DJ-em, jedzeniem z foodtracków i napojami chłodzącymi.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku.