Już 05.05.2019 r. rozpoczną się Toruńskie Targi Terrarystyczne, na których będzie można nie tylko zobaczyć, ale też kupić zwierzęta egzotyczne tj. pająki (ptaszniki), jaszczurki (gekony, agamy, kameleony), węże, patyczaki, modliszki. Wystawcy przywiozą ze sobą na pewno rośliny, elementy wystroju terrariów jak i same terraria.

Więcej szczegółów:

Jak udało się nam dowiedzieć, podczas targów będą na miejscu liczne sklepy i stali bywalcy, którzy przyjadą ze swoimi zwierzętami egzotycznymi.  Jednak to nie wszystko. Organizatorzy pomyśleli nawet o najmłodszych. Pojawią się specjalnie dla nich Zwierzakoluby, a co za tym idzie będzie można zobaczyć wiele pokazów, a może nawet w nich uczestniczyć. Warto zaznaczyć, że lista zwierząt, które pojawią się na tegorocznych targach pęka w szwach. Będzie można zakupić między innymi: Hysterocrates gigas, Chilobrachys sp blue vietnam, Nhandu chromatus, Ceratogyrus marshalli, Neoholothele incei, Euscorpius carpaticus,  Parasphendale agrionona i wiele innych.

 Specjalny konkurs:

Dla wszystkich miłośników zwierząt egzotycznych wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy szybki konkurs! Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń. Jedynie co trzeba zrobić to podzielić się zdjęciem swojego pupila pod postem konkursowym.

 

Kiedy i za ile? 5 maja, niedziela, godz. 11.00 – 16.00. Bilety w cenie: 5 – 10 zł