Na XX-lecie Łydki Grubasa oprócz „jubilatów” zagrał również zespół Transgresja. Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało w fotorelacji Wojciecha Panka.

Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek 
Fot. Wojciech Panek
