W sobotę, 10 października, laskarze toruńskiego Pomorzanina udadzą się do Poznania, aby tam zmierzyć się z miejscowym KS AWF AZS. Po czterech rozegranych meczach torunianie piastują fotel wicelidera Hokej Superligi z jedną porażką na koncie. Ulegli bowiem 4:2 Grunwaldowi Poznań. Sobotni rywal „Pomorka” to 5. ekipa w tabeli. Poznaniacy jak dotąd dwa razy wygrali i dwa razy przegrali. W czterech meczach strzelili 15 goli, czyli mniej bramek niż Pomorzanin w meczu z LKS-em Rogowo zakończonym wynikiem 16:0 dla torunian. Czy Pomorzanin wygra po raz czwarty? Mocno trzymamy za to kciuki!

Toruński Typer Sportowy – o co chodzi?

Ideą Toruńskiego Typera Sportowego jest aktywizacja kibiców toruńskiego sportu oraz promocja lokalnych drużyn. Nim wdrożyliśmy projekt typera dotyczącego toruńskiego sportu, dokonaliśmy badania na grupie doświadczalnej w naszej redakcji :) Te wykazały, że typer skutecznie pobudza do zdolności „jasnowidzkich” oraz do sprytu i taktycznego myślenia. 

W naszej zabawie będziecie mogli typować wyniki toruńskich drużyn występujących w m. in. : eWinner 1. Lidze Żużlowej, Polskiej Hokej Lidze, Energa Basket Lidze, ale także speedrowerowej CS Superlidze, I lidze unihokeja i oczywiście wielu innych lig, gdzie tylko występują ekipy z Grodu Kopernika. 

Co tydzień będziemy Was prosić o podanie dokładnego rezultatu spotkania (punktowego lub bramkowego), w jakim ujrzymy drużynę z Miasta Aniołów. 

Będziecie walczyć w rankingach tygodniowych (w tej chwili weekendowych) oraz miesięcznych. Do zestawienia całego miesiąca punkty uzyska co tydzień najlepsza szóstka uczestników. 

Atrakcyjne nagrody

Toruński Typer Sportowy powstaje we współpracy z Liga SportClub, lokalem znajdującym się przy ulicy Małe Garbary 13, który od lat stanowi idealne miejsce dla miłośników sportu. 

Co tydzień czekają na Was rzeczy, którymi prawdziwy kibic nie pogardzi, a mianowici:

zestaw napój+przekąska (piwo z nalewaka 0,5 l lub Pepsi 0,5 l lub 7UP 0,5 l lub woda 0,5 l oraz chipsy Lay’s 70 g lub paluszki lub orzeszki lub prażynki) oraz voucher wartości 15 zł do wykorzystania przez 7 dni liczonych od 2. dnia następującego po dniu podania wyników z danego tygodnia. W miesięcznym zestawieniu stawką będzie voucher o wartości 30 zł, ważny przez miesiąc. 

Spotkanie do typowania

Zwycięża ten, kto poda dokładny wynik lub będzie go najbliżej, zaś w przypadku remisu ten, kto wytypował najszybciej. Typować można pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku.

KS AZS AWF Poznań vs. Pomorzanin Toruń (sobota, 10.10.2020, godzina 16:00)

Regulamin Zabawy

 1. Organizatorem Toruńskiego Typera Sportowego (zwanym dalej TTS) jest portal Spod Kopca.pl. 
 2. Toruński Typer Sportowy będzie polegał na typowaniu wyników toruńskich drużyn.
 3. Uczestnicy TTS będą typować rozstrzygnięcia meczów (wyniki bramkowe lub punktowe) toruńskiej drużyny/drużyn (punktowego lub bramkowego) 
 4. Za każde poprawne podanie rozstrzygnięcia meczu wygrana, porażka, remis przyznawany jest jeden punkt.
 5. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez większą liczbę uczestników o przyznaniu nagród decydować będzie to, kto był najbliżej wytypowania dokładnego wyniku meczu toruńskiej drużyny. 
 6. Swoje typy można podawać w komentarzu pod artykułem na portalu oraz w komentarzu pod linkiem na Facebooku.
 7. Po każdej odsłonie TTS sporządzany jest ranking najlepszych trzech typerów – trzy najlepsze osoby otrzymają punkty od jednego (dla zdobywcy pozycji numer 3) do trzech (dla zwycięzcy). 
 8. Osoba, która uzyska najwięcej punktów w ciągu czterech kolejek otrzyma nagrodę miesięczną. 
 9. Fundatorem nagród jest lokal Liga SportClub (ul. Małe Garbary 13) i to w nim można odebrać wygrane nagrody. 
 10. Nagrodami tygodniowymi w TTS są 1) napój plus przekąska 2) voucher wartości 15 zł do wykorzystania przez 7 dni liczonych od 2. dnia następującego po dniu podania wyników z danego tygodnia (jeśli wyniki zostaną podane, np. 1 sierpnia, zwycięzca będzie mógł zrealizować nagrodę od 3 sierpnia itp. 
 11. Nagrodą miesięczną jest voucher o wartości 30 zł do wykorzystania w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym ogłoszono miesięczne wyniki TTS. 
 12. O zwycięzcach nagród tygodniowych i miesięcznej będziemy informować w komentarzu pod postem o danej kolejce TTS oraz w komentarzu pod artykułem o danej kolejce TTS. Zwycięzcy mogą zostać poproszeni o przesłanie na adres: tts@spodkopca.pl swojego imienia i nazwiska potrzebnego w celu odebrania nagród. 
 13. Imię i nazwiska zwycięzców będą przetwarzane przez organizatora TTS tylko i wyłącznie w celu umożliwienia odbioru nagród. Wszelkie inne użycie owych danych nie będzie możliwe bez pisemnej zgody.