W sobotę, 3 października, w Toruniu obędą się finały Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów i Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów. W obu tych kategoriach TSŻ Schoenberger ma spore tradycje medalowe. Także i tym razem jest w gronie faworytów.

Kolejne medale?

TSŻ Schoenberger Toruń regularnie sięga po medale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (do lat 18). Od 2015 roku TSŻ trzykrotnie stawał na najwyższym stopniu podium, raz zajął drugie miejsce, a raz, przed rokiem, trzecie. Tym razem torunianie w finale stoczą twardy bój o mistrzowski tytuł z ULKS-em Mustangiem Żołędowo i wcale nie są bez szans. O 13:00 odbędzie się finał Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów. Tu TSŻ Schoenberger broni wywalczonego przed rokiem tytułu. Na papierze torunianie są głównym faworytem do sięgnięcia po miano najlepszej drużyny do lat 16 w kraju.

Ponadto, w sobotę na torze w podbydgoskim Żołędowie będą miały miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców (do lat 23) i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików (do lat 14). W tych pierwszych przed rokiem TSŻ wywalczył złote medale.

Harmonogram:

sobota, 3.10.2020
11:00 – finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
13:00 – finał Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów

Motopark Toruń, ulica Bielańska 66
Wstęp wolny