TLU Kala-Izolacje ma za sobą sezon walki nie tylko w 1. lidze unihokeja, ale także m.in. w kategoriach juniorskich. Klub, aby mógł sprawnie pełnić swoją misję, potrzebuje środków finansowych. A to w dobie pandemii jest trudne.

Walka o lepsze jutro

O poczynaniach toruńskich unihokeistów możecie regularnie czytać na naszych łamach. Reprezentanci naszego miasta występują w rozgrywkach ogólnopolskich od 2015 roku. Jak wiadomo, konkurencja w sferze sportu w Grodzie Kopernika jest duża. Klub posiada wielu sponsorów, jednak bardzo ważne dla budżetu TLU Kali-Izolacje stanowi wsparcie samorządowe. A ono w dobie pandemii, co oczywiste jest niższe.

Spędź mecz na ławce z drużyną

Zespół wyszedł z inicjatywą internetowej zbiórki pieniędzy na jednej z platform crowfoundingowych. Link do niej dostępny jest tutaj. W nagrodę za wsparcie unihokeiści oferują bardzo interesujące atrakcje:

0-50 zł, Oficjalne podziękowanie na fanpage drużynowym.

51-100 zł, Opaskę silikonową z nazwą naszego klubu, zaproszenie na trening i zdjęcie z zawodnikami wraz z oficjalnym podziękowaniem opublikowane na fanpage drużynowym.

101-150 zł Opaskę silikonową z nazwą naszego klubu, zaproszenie na trening i zdjęcie z zawodnikami wraz z oficjalnym podziękowaniem opublikowane na fanpage drużynowym oraz możliwość przebywania w boxie jako osoba towarzysząca podczas meczu.

151-250 zł Opaskę silikonową z nazwą naszego klubu, zaproszenie na trening i zdjęcie z zawodnikami wraz z oficjalnym podziękowaniem opublikowane na fanpage drużynowym oraz możliwość przebywania w boxie jako osoba towarzysząca podczas meczu, zdjęcie wraz z podpisami zawodników.

251-500 zł Opaskę silikonową z nazwą naszego klubu, zaproszenie na trening i zdjęcie z zawodnikami wraz z oficjalnym podziękowaniem opublikowane na fanpage drużynowym oraz możliwość przebywania w boxie jako osoba towarzysząca podczas meczu, zdjęcie wraz z podpisami zawodników, poprowadzenie treningu.

501-1000 zł Opaskę silikonową z nazwą naszego klubu, zaproszenie na trening i zdjęcie z zawodnikami wraz z oficjalnym podziękowaniem opublikowane na fanpage drużynowym oraz możliwość przebywania w boxie jako osoba towarzysząca podczas meczu, zdjęcie wraz z podpisami zawodników, poprowadzenie treningu, klubową koszulkę sportową z własnym napisem.

1001 + zł Opaskę silikonową z nazwą naszego klubu, zaproszenie na trening i zdjęcie z zawodnikami wraz z oficjalnym podziękowaniem opublikowane na fanpage drużynowym oraz możliwość przebywania w boxie jako osoba towarzysząca podczas meczu, zdjęcie wraz z podpisami zawodników, poprowadzenie treningu, klubową koszulkę sportową z własnym napisem. Podziękowania na fanpage po każdym meczu drużyny.

2000+ sponsor meczu domowego bądź wyjazdowego, Opaskę silikonową z nazwą naszego klubu, zaproszenie na trening i zdjęcie z zawodnikami wraz z oficjalnym podziękowaniem opublikowane na fanpage drużynowym, klubową koszulkę sportową z własnym napisem. Podziękowania na fanpage.

Przed unihokeistami jeszcze dwa spotkania w 1. lidze w sezonie 2020/2021. Na ten moment zajmują 3. lokatę w tabeli.

źródło: TLU Kala-Izolacje