Toruńscy unihokeiści przed tygodniem przegrali we własnych ścianach z UKS-em Absolwentem Siedlec. Szybką okazją do zmazania plamy może być mecz z UKS Victorią Gułtowy. Sobotni gość TLU Kali-Izolacje zajmuje ostatnią pozycję w tabeli I ligi unihokeja mężczyzn.

Trzeba grać dalej

Przed tygodniem TLU Kala-Izolacje przegrała 9:11 w hali IV LO przy Warszawskiej w starciu z UKS-em Absolwentem Siedlec. Ten mecz był bardzo ważny dla torunian, ponieważ goście są bezpośrednim rywalem podopiecznych Przemysława Popławskiego w walce o drugie miejsce w I lidze unihokeja. A to premiowane jest grą w meczach barażowych.

W sobotę, 12 grudnia, do Torunia przyjedzie kolejny przeciwnik. Tym razem w ramach 9. kolejki I ligi unihokeja mężczyzn, torunianie podejmą UKS Victorię Gułtowy. Zespół z Wielkopolski nie zdobył jak dotąd żadnego punktu i po pięciu rozegranych meczach zajmuje ostatnią lokatę. Warto wspomnieć, iż to spotkanie jest rozgrywane w ramach rundy rewanżowej. Kiedy obie ekipy spotkały się po raz pierwszy, a było 3 października, górą byli torunianie. TLU Kala-Izolacja wygrała wówczas 9:7. Meczowa wygrana z pewnością przedłuży szansę unihokeistów z grodu Kopernika na powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Szczegóły meczu:

Co? 9. kolejka I ligi unihokeja mężczyzn: TLU Kala-Izolacja Toruń vs. UKS Victoria Gułtowy
Kiedy? Sobota, 12.12.2020, godzina 19:45
Gdzie? Hala IV LO

Transmisję meczu odnajdziecie pod tym linkiem.