Hard Rock Pamela nie zwalnia tempa. Już w poniedziałek, 18 lutego, odbędzie się tam prezentacja artystyczna „Sztuka bez barier”. Będziemy mogli usłyszeć: Apostolis Anthimos Quartet, Yellow Horse oraz Skołowani. Transmisję z koncerty będzie można usłyszeć w radiu PiK.

„Sztuka bez barier” to wydarzenie cykliczne organizowane przez Centrum Niezależnego Życia „Sajgon” z Ciechocinka. W naszym mieście zagości dopiero pierwszy raz. Podczas festiwalu na deskach toruńskiego pubu usłyszymy: muzykę z pogranicza jazzu, rocka progresywnego, bluesa i southern rocka. Celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi na różne formy twórczości artystycznej.

„Prezentacje Artystyczne „Sztuka bez barier” to impreza integracyjna, której celem jest zwrócenie uwagi na różne formy aktywności i popularyzowanie twórczości artystycznej, w tym również osób z niepełnosprawnością. Są idealnym wydarzeniem dla każdego, kto chce poznać świat wyobraźni i wrażliwości drugiego człowieka.” – Jerzy Szymański, jeden z organizatorów wydarzenia oraz muzyk zespołu Skołowani.

Kiedy i gdzie?

Kiedy? 18 lutego 2019 r., godz. 19:00.

Gdzie? Hard Rock Pamela, ul. Legionów 36.

Wstęp wolny.