Uwaga kierowcy, uwaga pasażerowie MZK – znów zmiany na Gagarina! Zmiana organizacji ruchu w pobliżu kampusu UMK od środy 25 marca.

Całkowicie zamknięty dla ruchu będzie  odcinek ulicy Gagarina od Reja do budynku pod adresem Gagarina 86. Jednocześnie udostępniony dla mieszkańców zostanie aktualnie remontowany odcinek Gagarina od Szosy Okrężnej do Gagarina 86. Otwarte zostanie także skrzyżowanie ulicy Krzemienieckiej i Gagarina. Wjazd na udostępniany odcinek będzie wyłącznie od strony Szosy Okrężnej lub od ul. Krzemienieckiej. Do ruchu udostępniona zostanie ul. Wileńska na odcinku od Krzemienieckiej do Lwowskiej.

Na udostępnianych odcinkach ul. Gagarina i Wileńskiej nie będzie wykonana jeszcze warstwa ścieralna, w związku z tym pewnym utrudnieniem dla kierowców mogą być… wystające studzienki kanalizacyjne. Elementy mogące powodować utrudnienia w ruchu  będą odpowiednio oznakowane. Na oddanym do użytku w lutym odcinku Gagarina, czyli od Sienkiewicza do Reja nie przewiduje się na ten moment żadnych zmian.

źródło: torun.pl