Disneyland to wyśnione miejsce chorego na rzadką chorobę genetyczną Natanaela, ale jakże proste do osiągnięcia. Wystarczy Wasza obecność na dzisiejszym koncercie w Lizard King.

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci i fundacja Mam Marzenie już po raz piąty organizuje koncerty charytatywne w Lizard King w Toruniu. Cel jak zawsze w tego typu przedsięwzięciach szczytny: pomoc podopiecznym, wśród których jest między innymi Natanael, który marzy o wyjeździe do paryskiego parku rozrywki. W poprzednich latach był to laptop, czy przydomowy plac zabaw.

„Spełni się” to hasło przyświecające cyklowi tegorocznych koncertów, podczas których zaprezentują się młode zespoły z regionu. Na pierwszy rzut,  już dziś, zespół z Bydgoszczy.

FAIN został założony w 2008 roku z pomysłu Roberta Byrgera, Macieja Dworaka oraz Mateusza Michalskiego.  Muzyka jaką proponują z pewnością spodoba się wszystkim fanom ostrzejszych, rockowych brzmień. W ubiegłym roku zespół wygrał konkurs do nowo powstałej wówczas gry „Secret World” z piosenką „Save Me”, której z pewnością nie zabraknie podczas dzisiejszego występu.

Koncerty takie jak ten potrwają przez 8 kolejnych tygodni w każdą środę aż do 3 kwietnia, czyli do dnia imprezy głównej, na której wystąpi m.in.. toruński zespół Czaqu oraz zwycięzca koncertów „Spełni się”.  Głosować będzie można na specjalnych kartach (2zł/szt.) sprzedawanych podczas koncertów. Dochód z nich zasili oczywiście konto fundacji.

Więcej informacji na fanpage’u: https://www.facebook.com/spelniamymarzenia.torun

Start: godzina 20:30

Wstęp wolny

Fot. mmbydgoszcz.pl