Jeżeli nie masz pomysłu, gdzie zabrać swoją drugą połówkę w święto zakochanych, kina Cinema City mają rozwiązanie. Wielkie hity filmowe oraz kilka niespodzianek czeka na pary w Toruniu już od 10 lutego.

W dniach od 10 do 19 lutego jeszcze bardziej zachęcamy do śledzenia profilu kina na Facebooku, gdzie można sprawdzić swoje siły w quizie na temat filmów, szczególnie komedii romantycznych. Codziennie dziesięć osób, które poprawnie odpowie na pytania, otrzyma specjalny, limitowany zestaw dla par do wykorzystania w barze oraz kartę do kawiarni, znajdującej się w kinach.

cc_master_black

 

W tym szczególnym czasie nie może zabraknąć wielkich kinowych hitów oraz komedii romantycznych, które wystawią na cierpliwość wielu mężczyzn. Wśród propozycji znajdą się: znakomity „La La Land” o miłości pianisty jazzowego (Ryan Gosling) do początkującej aktorki (Emma Stone), bijąca rekordy frekwencji „Sztuka kochania” o Michalinie Wisłockiej (Magdalena Boczarska) – kobiecie-legendzie, która przełamała tabu seksualne Polaków, „Ciemniejsza strona Greya” – druga część ekranizacji kontrowersyjnej, erotycznej powieści czy „Porady na zdrady” – polska komedia z udziałem Anny Dereszowskiej i Magdaleny Lamparskiej o trudnych damsko-męskich relacjach.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia zarówno Cinema City Toruń Plaza, jak i kina znajdującego się przy Czerwonej Drodze.

Więcej informacji oraz bilety można znaleźć na stronach:

www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

[Fot. Eric Silva/flickr.com/Creative Commons]