W czasie pandemii koronawirusa wiele instytucji zmienia zasady swojego funkcjonowania. Jedną z nich jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Dziś dyrektor WORD Toruniu przekazał w swoim komunikacie istotne informacje dla wszystkich przystępujących do egzaminów.

Egzaminy wstrzymane

Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu przekazał komunikat na mocy, którego od 17 marca do 31 marca 2020 wstrzymuje wszystkie egzaminy państwowe. Dotyczy to każdej kategorii prawa jazdy, ma to co oczywiste związek z panującą pandemią koronawirusa. Odwołane zostały również wszystkie inne zajęcia prowadzone przez WORD Toruń, które do tej pory nie uległy anulowaniu. Sytuacja ta dotyczy m.in. jazd próbnych. W komunikacie znaleźć możemy również informację, iż kwoty za egzaminy i jazdy próbne nie przepadają. Można również złożyć wniosek o zwrot opłaty na konto bankowe oraz możliwość, aby kwota poszła w poczet następnego egzaminu.

Ważne informacje odnośnie Biura Obsługi Klienta

WORD prosi również petentów o ograniczenie wizyt w Biurze Obsługi Klienta, będzie ono czynne w godzinach 7:00 – 15:00. Klienci mogą się kontaktować poprzez e-mail (bok@word.torun.pl) oraz telefonicznie (56 653 82 69). Zapisów można dokonywać na stronie Infocar.