Piranha Tourbooking zaprasza na koncert trzech świetnych kapel z pogranicza stonera, sludge i doom metalu. Weedsnake oraz Terror Cósmico z Meksyku wspierane przez warszawskie trio Bantha Rider wystąpią 29 czerwca w toruńskim klubie Koniec Świata.

WEEDSNAKE (sludge/doom/stoner/metal – Meksyk)
Goście ze stolicy Meksyku zaserwują nam tłustą porcję ciężarowych riffów mocno inspirowanych twórczością kapel z bagnistego południa USA. Weedsnake z powodzeniem udowadnia że powolny, stonerowy groove dobrze dogaduje się ze sludge’owym wokalem. Jeśli lubisz od czasu do czasu wypuścić z płuc chmurę dymu przy dokonaniach takich zespołów jak Bongzilla czy Weedeater – nie możesz przegapić tego gigu.
http://weedsnake.bandcamp.com/

TERROR COSMICO (space/psychodelic/sludge – Meksyk)
Prawdopodobnie już milion razy napisano, że grają trudną do sklasyfikowania muzykę – w tym wypadku jednak te słowa znajdują potwierdzenie w każdym kolejnym utworze zespołu. Niby tylko duet, ale robią robotę lepszą niż cała armia. Pomimo usilnych starań ciężko zaleźć jakiekolwiek sensowne porównanie do dokonań innych kapel – to po prostu trzeba zobaczyć.
https://terrorcosmico.bandcamp.com/

BANTHA RIDER (stoner/sludge/instrumental – Warszawa)
Trio zadebiutowała wraz z początkiem tego roku self-titled EP, która spotkała się z ciepłym odbiorem wśród fanów ciężkiego rocka. Trudno się temu dziwić, gdyż stołeczna ekipa wysmażyła doskonale grooviący i tłusty jak Jabba Hutt materiał. Gdyby stoner narodził się na pustyniach Tatooine, to brzmiałby zapewne właśnie tak.
http://www.bantharider.bandcamp.com/

INFO:

KIEDY: 29 czerwca 2017, godz. 19:00
GDZIE: Klub KONIEC ŚWIATA – ul. Podmurna 4/6, Toruń
BILETY: 20 PLN – w dniu koncertu na bramce

Organizatorem koncertu jest Piranha Tourbooking.