Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Centrum Innowacyjnej Edukacji przygotowały specjalny program na Dzień Kobiet.

Na święto kobiet Centrum Innowacyjnej Edukacji połączyło wystawę „Ścieżki dorastania” z warsztatami wykonywania ekologicznych bransoletek, dodatkowo przy eksponacie „Portret rodziny” wykonać będziemy mogli pamiątkową przypinkę, a to nie koniec atrakcji. W głównym budynku Centrum Nauki czeka nas ich więcej. Właśnie dlatego warto skusić się na zakup biletu łączonego na zwiedzanie, który pozwoli na obejrzenie wszystkich ekspozycji i wzięcie udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach.

W Młynie Wiedzy na wystawie „Rzeka” dostępne będzie stanowisko, na którym własnoręcznie wykonamy bukiet kwiatów z krepiny, na innym stanowisku uczestnicy i uczestniczki wydarzenia będą mogli stworzyć spersonalizowany wisiorek do kluczy, który może być idealnym podarunkiem na Dzień Kobiet.

W wydarzeniu będzie można wziąć udział w sobotę i niedzielę w godz. 9:00-19:00 (budynek CIE) oraz w godz. 11:00-17:00 (budynek CNMW), w ramach zwiedzania wystaw Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy (CNMW) i ekspozycji „Ścieżki dorastania” w Centrum Innowacyjnej Edukacji (CIE).

Bilety można zakupić na online oraz na miejscu w kasach CNWM i CIE. Link do zakupu biletów online: http://bilety.mlynwiedzy.org.pl/