Unihokeiści TLU Kala-Izolacje Toruń w sobotę, 22 stycznia 2022 roku, zagrają mecz IX kolejki 1. Ligi Mężczyzn o fotel lidera przeciwko UKS Absolwent Siedlec w hali IV LO o godzinie 18:00.

Mecz TLU Kala-Izolacje Toruń VS UKS Absolwent Siedlec będzie jednym z najważniejszych wydarzeń dla kibiców unihokeja w tym sezonie. Do Torunia przyjedzie aktualny wicelider,mający stratę dwóch punktów do toruńskiego klubu. Na półmetku sezonu obie drużyny wysunęły się na prowadzenie. Przysłowiowy mecz za “6 punktów” odbędzie się przed publicznością z Grodu Kopernika! Utrata dwóch punktów przez UKS Absolwent Siedlec oznacza, że TLU Kala-Izolacje Toruń są faworytem do zostania liderem!

Klub przygotował dużą liczbę atrakcji. Wydarzenie promują znani sportowcy z naszego kraju -m. in. koszykarz Aaron Cel, bokserka Aneta Rygielska czy speedrowerzysta Jakub Kościecha. Wielu z nich będzie można zobaczyć 22 stycznia w Toruniu. W przerwach odbędą się konkursy z nagrodami a klub, oprócz konkursów, zapowiada wiele niespodzianek!

Wstęp na mecz jest darmowy! Tu możecie dołączyć do wydarzenia.

Spod Kopca.pl jest patronem medialnym TLU Kala-Izolacje Toruń.