Nocny Kochanek ostatnimi czasy często powraca do Torunia. Jak wynika z ogłoszenia Samorządu Studenckiego UMK zespół pojawi się na toruńskich juwenaliach 25 maja.

Nocny Kochanek jest już trzecim zaanonsowanym zespołem, który wystąpi na Piernikaliach. Oprócz Zdrajców Metalu na toruńskich Bielanach wystąpią także Łydka Grubasa i Luxtorpeda.

Nocny Kochanek na juwenaliach – po raz drugi w Toruniu

To już kolejny występ warszawskiego zespołu, grającego heavy metal z tekstami bardzo nietypowymi dla tego gatunku muzyki, na toruńskim święcie żaków. Nocny Kochanek na juwenaliach w Toruniu pojawi się po raz drugi. Ostatni raz zagrał na toruńskich juwenaliach w 2017 r. Tutaj zobaczycie występ zespołu uwieczniony w naszej fotorelacji.

Nocny Kochanek to zespół, który od momentu założenia w roku 2012 nagrał trzy płyty: „Hewi Metal”, „Zdrajcy Metalu” i wydana w styczniu tego roku „Randka w ciemność”. Ostatnia płyta zespołu dotarła na szczyt OLiS-u, czyli listy najlepiej sprzedających się płyt. Zespół, o którym mówi się nieoficjalnie, że był sprawcą pobicia rekordu frekwencji wszystkich edycji festiwalu Woodstock, na pewno zgromadzi pod sceną Piernikaliów tłumy. Tak jak na niedawnym koncercie, który odbył się w Od Nowie: https://spodkopca.pl/nocny-kochanek-w-toruniu-01-02-2019-fotorelacja/.