Coraz bliżej święta… Czas zacząć myśleć o świątecznych prezentach. Szczególnie, jeśli te prezenty nie tylko kupujesz, ale i własnoręcznie wykonujesz. Centrum Sztuki Współczesnej poszukuje twórców niebanalnych świątecznych upominków, chętnych wystawić swoje prace na targu prezentów.

Jeszcze do 12 listopada możesz zgłosić swoją chęć wzięcia udziału w targach jako dostawca. „Szukamy zdolnych projektantów, rzemieślników i wszystkich kreatywnych wy-twórców, którzy tworzą niebanalne zabawki/biżuterię/ciuchy/ i inne drobiazgi, które wymykają się supermarketowym definicjom.” – czytamy w ogłoszeniu na stronie CSW. Karta zgłoszeniowa do targów oraz ich regulamin dostępne są pod tym linkiem: http://csw.torun.pl/aktualnosci/szukamy-wystawcow-do-2.-edycji-x-mas-kram

II X-MAS KRAM, czyli przedświąteczny targ prezentów hand-made odbędzie się w Centrum Sztuki Współczesnej już 7 grudnia. Będzie to świetna okazja do zaopatrzenia się w niebanalne drobiazgi, które podarujemy najbliższym pod choinkę. O wydarzeniu będziemy jeszcze przypominać.

[fot. materiały prasowe]