Sezon żużlowy tuż tuż, za „Aniołami” kilka sesji treningowych. Stałym elementem przygotowań do zmagań ligowych są treningi punktowane. A tych nie zabraknie, eWinner Apator podał daty spotkań sparingowych.

Toruńscy żużlowcy mają za sobą już wiele kółek na Motoarenie im. Mariana Rose. Jednak nie wszyscy są w tak komfortowej sytuacji. Przedłużająca się zima pokrzyżowała plany w kilku ośrodkach, co wpłynęło na harmonogram spotkań sparingowych. Dziś eWinner Apator pochwalił się datami nadchodzących sparingów. Rywalami „Aniołów” będą pierwszoligowcy Abramczyk Polonia Bydgoszcz i Arged Malesa Ostrów. Obie ekipy chcą walczyć o awans do PGE Ekstraligi.

W składzie bydgoszczan można znaleźć takie nazwiska jak Grzegorz Zengoty czy Wadima Tarasenko. Wśród ostrowian również nie brakuje uznanych w świecie żużla marek. Oliwier Bernzton to przecież uczestnik tegorocznego Speedway Grand Prix, a Nicolai Klindt od lat budzi zainteresowanie zespołów z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Zwieńczeniem bezpośrednich przygotowań do sezonu 2021 będzie sparing z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Srebrny medalista najlepszej żużlowej ligi świata wydaje się być bardzo atrakcyjnym rywalem. Gorzowianie powinni do Grodu Kopernika przyjechać, chociażby z Bartoszem Zmarzlikiem czy Szymonem Woźniakiem.

Treningi punktowane odbędą się bez udziału publiczności.

Harmonogram:
24.03.2021, godzina 14:30 – Bydgoszcz vs. Toruń
25.03.2021, godzina 14:30 – Toruń vs. Bydgoszcz
27.03.2021, godzina 13:00 – Toruń vs. Ostrów Wlkp.
28.03.2021, godzina 14:00 – Ostrów Wlkp. vs. Toruń
30.03.2021, godzina zostanie ustalona – Toruń vs. Gorzów Wlkp.