To już pewne!  Jak wynika z nieoficjalnych informacji Roman Karkosik odsprzeda udziały w toruńskim klubie żużlowym Janowi Szybawskiemu, właścicielowi popularnych klubów ze striptizem – Cocomo.

Nie wiadomo jeszcze jak będzie nazywał się w przyszłym roku Unibax. Najprawdopodobniej od 2015 wystąpi pod nazwą ŻKS Cocomo Toruń (Żużlowy Klub Sportowy).

– Jestem zadowolony z tej transakcji – mówi Szybawski. – To wielka szansa dla mojego biznesu i toruńskich kibiców. Wierzę, że razem zdominujemy ligę. Od dawna jestem fanem żużla i nie ukrywam, że nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.

Dziewczyny z różowymi parasolkami, które aktualnie zachęcają do odwiedzenia Cocomo będą również zachęcać do przyjścia na Motoarenę. W planach jest również rozdawanie wejściówek do Cocomo na meczach żużlowych, a stali bywalcy toruńskich klubów striptizowych mogą liczyć na konkursy, w których będą mogli wygrać karnety na sezon 2015.

Nie ujawniono jeszcze kwoty transakcji. Prawdopodobnie jednak Karkosik odsprzedał udziały Szymańskiemu za symboliczną złotówkę.

 

—-

Tekst jest oczywiście żartem primaaprillisowym. Wszystkie osoby, które taki obrót sprawy przyjęłyby za dobrą nowinę oczywiście przepraszamy za wzbudzanie nadziei, a przeciwników takiej transakcji uspokajamy – nie wiadomo jeszcze komu Roman Karkosik sprzeda toruński klub żużlowy. Miejmy jednak nadzieję, że na wszystko i tak będziemy oglądać… w różowych barwach.