Przed nami mały żużlowy maraton w wykonaniu toruńskich „Aniołów” i nie tylko. V i VI kolejka eWinner 1. Ligi to doskonała okazja aby zdobyć kolejne punkty w naszej zabawie, do czego serdecznie zachęcamy.

Co nas czeka?

Już w najbliższy czwartek na Motoarenie żużlowcy eWinner Apatora powalczą o kolejne zwycięstwo. Po wyczerpującej podróży do Daugavpils i dość zaciętym boju z tamtejszym Lokomotivem, teraz czas na starcie z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wlkp. Natomiast w sobotę, do Torunia zawitają gdańszczanie, a więc dla zawodników Tomasza Bajerskiego to będą najważniejsze mecze z bardzo silnymi rywalami. Zobaczymy w jakim miejscu i jak mocna jest nasza drużyna i czy uda się powrócić do PGE Ekstraligi bez żadnej porażki.

Toruński Typer Sportowy – o co chodzi?

Ideą Toruńskiego Typera Sportowego jest aktywizacja kibiców toruńskiego sportu oraz promocja lokalnych drużyn. Nim wdrożyliśmy projekt typera dotyczącego toruńskiego sportu, dokonaliśmy badania na grupie doświadczalnej w naszej redakcji :) Te wykazały, że typer skutecznie pobudza do zdolności „jasnowidzkich” oraz do sprytu i taktycznego myślenia.

W naszej zabawie będziecie mogli typować wyniki: eWinner 1. Ligi Żużlowej, Polskiej Hokej Ligi, Energa Basket Ligi, ale także speedrowerowej CS Superligi, I ligi unihokeja i oczywiście wielu innych lig, gdzie tylko występują ekipy z Grodu Kopernika.

Co tydzień będziemy Was prosić o podanie typów (wygrana gospodarzy, remis, wygrana gości) innych spotkań w danej lidze niż ten, w którym występuje ekipa z naszego miasta oraz podanie dokładnego rezultatu spotkania, w jakim ujrzymy drużynę z Grodu Kopernika.

Będziecie walczyć w rankingach tygodniowych (w tej chwili weekendowych) oraz miesięcznych, do zestawienia całego miesiąca punkty uzyska co tydzień najlepsza szóstka uczestników.

Tutaj dołączycie do wydarzenia na Facebooku – Toruński Typer Sportowy i będziecie mogli śledzić zmagania toruńskich drużyn i typerów na bieżąco.

Atrakcyjne nagrody

Toruński Typer Sportowy powstaje we współpracy z Liga SportClub, lokalem znajdującym się przy ulicy Małe Garbary 13, który od lat stanowi idealne miejsce dla miłośników sportu.

Co tydzień czekają na Was rzeczy, którymi prawdziwy kibic nie pogardzi, a mianowicie zestaw napój+przekąska (piwo z nalewaka 0,5 l lub Pepsi 0,5 l lub 7UP 0,5 l lub woda 0,5 l oraz chipsy Lay’s 70 g lub paluszki lub orzeszki lub prażynki) oraz voucher wartości 15 zł do wykorzystania przez 7 dni liczonych od 2. dnia następującego po dniu podania wyników z danego tygodnia. W miesięcznym zestawieniu stawką będzie voucher o wartości 30 zł, ważny przez miesiąc.

Liga SportClub

Spotkania do typowania:

(w komentarzu w wydarzeniu na Facebooku lub w komentarzu pod tym artykułem podajemy numer spotkania i DOKŁADNY WYNIK toruńskiej drużyny)

1. eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. (5.08. godz. 20:15)

2. eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (8.08. godz. 14)

(w komentarzu w wydarzeniu na Facebooku lub w komentarzu pod tym artykułem podajemy numer spotkania i 1 – wygrana gospodarzy, x – remis, 2 – wygrana gości).

3. Unia Tarnów – Lokomotiv Daugavpils (5.08. godz. 18)
4. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów (8.08. godz. 16:30)
5. Orzeł Łódź – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno (8.08. godz. 19:15)
6. Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (9.08. godz. 14)

Regulamin zabawy:

 1. Organizatorem Toruńskiego Typera Sportowego (zwanym dalej TTS) jest portal Spod Kopca.pl.
 2. Toruński Typer Sportowy będzie polegał na typowaniu wyników jednej kolejki rozgrywek ligowych, w których biorą udział toruńskie drużyny.
 3. Uczestnicy TTS będą typować rozstrzygnięcia meczów kolejki ligowej a także dokładny wynik spotkania toruńskiej drużyny (punktowego lub bramkowego)
 4. Za każde poprawne podanie rozstrzygnięcia meczu (wygrana gospodarzy (1), remis (x), wygrana gości (2) przydzielany jest jeden punkt.
 5. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez większą liczbę uczestników o przyznaniu nagród decydować będzie to, kto był najbliżej wytypowania dokładnego wyniku meczu toruńskiej drużyny.
 6. Swoje typy można podawać w komentarzu pod stosownym postem umieszczonym na wydarzeniu na Facebooku „Toruński Typer Sportowy” lub pod artykułem poświęconym danej odsłonie TTS umieszczonym na portalu Spod Kopca.pl.
 7. Po każdej odsłonie TTS sporządzany jest ranking najlepszych sześciu typerów – sześć najlepszych osób otrzyma punkty od jednego (dla zdobywcy pozycji numer 6) do sześciu (dla zwycięzcy).
 8. Osoba, która uzyska najwięcej punktów w ciągu czterech kolejek (liczonych od 1 sierpnia) otrzyma nagrodę miesięczną.
 9. Fundatorem nagród jest lokal Liga SportClub (ul. Małe Garbary 13) i to w nim można odebrać wygrane nagrody.
 10. Nagrodami tygodniowymi w TTS są 1) napój plus przekąska 2) voucher wartości 15 zł do wykorzystania przez 7 dni liczonych od 2. dnia następującego po dniu podania wyników z danego tygodnia (jeśli wyniki zostaną podane, np. 1 sierpnia, zwycięzca będzie mógł zrealizować nagrodę od 3 sierpnia itp.
 11. Nagrodą miesięczną jest voucher o wartości 30 zł do wykorzystania w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym ogłoszono miesięczne wyniki TTS.
 12. O zwycięzcach nagród tygodniowych i miesięcznej będziemy informować w komentarzu pod postem o danej kolejce TTS na wydarzeniu na Facebooku oraz w komentarzu pod artykułem o danej kolejce TTS. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie na adres: tts@spodkopca.pl swojego imienia i nazwiska potrzebnego w celu odebrania nagród.
 13. Imię i nazwisko zwycięzców będą przetwarzane przez organizatora TTS tylko i wyłącznie w celu umożliwienia odbioru nagród. Wszelkie inne użycie owych danych nie będzie możliwe bez pisemnej zgody.