Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy miała miejsce 31 stycznia. Cała Polska zbierała pieniądze na rzecz dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zbierał także i Toruń, między innymi w ramach akcji WNoPiB dla WOŚP!

Podsumowanie tegorocznej edycji WNoPiB dla WOŚP!

Pandemia od blisko roku krzyżuje wiele wydarzeń. Wiele z nich przeniosło swoją obecność do sieci, nie inaczej było z imprezą organizowaną po raz kolejny przez Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Mimo iż działania przeniosły się do Internetu, nie przeszkodziło to w powstaniu oryginalnych pomysłów, które przyczyniły się do zebrania potrzebnych pieniędzy na rzecz 29. finału WOŚP. O tym, co oferowała tegoroczna edycja WNoPiB dla WOŚP, pisaliśmy tutaj.

Dzięki e-imprezie, turniejowi gry w Deluxe Ski Jumping 2, a także licytacjom, udało się zebrać imponującą kwotę. Do 31 stycznia zebrano 11 820,66 zł. Ostatecznym wynikiem jest jednak wyższa suma, mianowicie 15 836,49 zł.

Serdecznie gratulujemy takiego wyniku i życzymy powodzenia przy organizacji kolejnych edycji tego szczytnego wydarzenia!