Zmierzenie się z piosenkami słynnej Czwórki z Liverpoolu – czy to szaleństwo? Nie dla Tymona Tymańskiego!

Poznaliśmy już wszystkie gwiazdy które wystąpią podczas tegorocznych Koncertów pod Gwiazdami. Latem w Toruniu zagrają i zaśpiewają Piotr Bukartyk, Leski, Krzysztof Cugowski, Grupa MoCarta, Kasia Kowalska oraz wspomniany Tymon Tymański.

Tymon Tymański lubi zaskakiwać

Ryszard Tymon Tymański to doskonały kompozytor i multiinstrumentalista. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Współpracował z wieloma artystami i występował w kilku zespołach. W Toruniu Tymon Tymański zaśpiewa utwory The Beatles. Wokalista na pewno zaskoczy nas swoimi aranżacjami. W jego twórczości można bowiem dopatrzeć się inspiracji zarówno synth popem i rockiem, jak i jazzem. Muzyk wystąpił także w kilku filmach. Rozmowę na temat jednego z nich znajdziecie tutaj. Z kolei co nieco o Miłości oczami Tymona Tymańskiego przeczytacie w tym wywiadzie. Co ciekawe, artysta wziął również udział w drugiej edycji programu „Azja Express” wraz ze swoim synem, Lucasem Hellerem.

Jeśli jesteście fanami The Beatles, jeżeli chcielibyście zobaczyć Tymona Tymańskiego w akcji, wybierzcie się na Koncert pod Gwiazdami. Niezwykłe muzyczne przeżycia gwarantowane.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 1 lipca (niedziela), godz. 21:00-23:00
GDZIE: Centrum Kultury Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6
BILETY: Bilety normalne 25 zł, ulgowe 20 zł dostępne na KupBilecik.pl

Wydarzenie na Facebooku

[fot. Wikimedia Commons]