Choć może to niektórych zdziwić, ciężarówka Coca-Cola kursuje nie tylko zimą! Tym razem ruszyła w trasę po Polsce również w wakacje, oferując mieszkańcom czterech miast wiele atrakcji. Jednym z jej przystanków będzie w sierpniu Toruń!

Coke Sssummer Music Tour w Toruniu

W wakacje kultowa ciężarówka rusza w letnią wycieczkę w nowej odsłonie jako BOOMBOX-ciężarówka Coca-Cola! Trasa obejmuje cztery miasta, między innymi Toruń, a dla fanów przygotowano wiele atrakcji. Miasto Kopernika razem z ciężarówką odwiedzą 16 sierpnia muzyczni ambasadorzy wydarzenia – Otsochodzi, Smolasty i Sarsa. Artyści będą śpiewać na specjalnie zaprojektowanej scenie, która umożliwi fanom bliski kontakt z występującymi gwiazdami. Wszystko po to, aby skrócić dystans między artystami a publiką. Ponadto, przewidziano także MEET & GREET z ambasadorami, podczas których będzie można z nimi pogadać i „przybić piątkę”. Na miejscu czekać też będą photo-friendly strefy foto oraz strefa gastro, a o orzeźwienie zadba oczywiście Coca-Cola. Warto wspomnieć, że trasa Coke SSSummer Music Tour jest częścią kampanii Układaj Historie. Ambasadorowie marki wykonywać będą na żywo piosenki ułożone przez swoich fanów. Jak to się stało? Na promocyjnych puszkach napojów znajdowały się kody QR, które po zeskanowaniu i skorzystaniu z mechanizmu na specjalnej stronie pozwalały na dodawanie kolejnych słów i układanie własnych historii przez uczestników konkursu. Na podstawie najlepszych z nich artyści nagrali nowe kawałki, a ich fani zadebiutowali wobec tego w rolach profesjonalnych tekściarzy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – wejściówką będzie jednak bransoletka, znajdująca się na promocyjnych etykietach półlitrowych butelek Coca-Cola. Osoby do 15. roku życia wchodzą na imprezę pod opieką osoby dorosłej, a osoby między 15. a 18. rokiem życia z oświadczeniem opiekuna oraz kopią jego dokumentu tożsamości do okazania. Wydarzenie odbędzie się przy alei Solidarności 1-3 (CKK Jordanki) już od 18:00!