Coldplay Night w Toruniu to prawdziwa gratka dla fanów Coldplay! Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć największe hity grupy w wykonaniu młodego wokalisty, Wojtka Kiełbasy.

Wojtek Kiełbasa dał się poznać torunianom dzięki koncertom Ed Sheeran Night, podczas których wykonywał utwory słynnego rudzielca z Wysp Brytyjskich, a także swoje autorskie kompozycje. Niebawem młody wokalista po raz kolejny zjawi się w Toruniu, ponownie w Klubie Muzycznym Lizard King. Tym razem jednak królować będą nie piosenki Eda Sheerana, lecz zespołu Coldplay, który – trudno to sobie wyobrazić! – na scenie działa już od ponad dwudziestu lat. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć największe przeboje zespołu takie jak „The Scientist” czy „Fix You”.

Oprócz Wojtka Kiełbasy podczas Coldplay Night w Toruniu na scenie pojawią się basista – Paweł Wygas, perkusista, – Marek Niedzielski, gitarzysta – Mateusz Kowalczyk oraz klawiszowie – Piotr Paduszyński.

Wojtek Kiełbasa zaśpiewa podczas Coldplay Night w Toruniu

Wojtek Kiełbasa ma na swoim koncie EP-kę „Relacje”, na której znalazły się cztery utwory. Niebawem ukaże się jego autorski album „Kolory”. Wojtek zaczynał od grania na ulicach Wrocławia. Jeśli jesteście ciekawi, jakie przygody go spotykały podczas takich występów oraz jakie rady ma dla początkujących wokalistów, polecamy rozmowę z Wojtkiem.

KIEDY: 7 kwietnia (niedziela), otwarcie: 18:00, start koncertu: 19:00
GDZIE: Klub Muzyczny Lizard King Toruń, ul. Kopernika 3
BILETY: Bilety w cenie 30 zł do nabycia online lub w Copernicanie przy ul. Żeglarskiej 18/1. W dniu koncertu bilety w cenie 40 zł do nabycia w Klubie Lizard King.