Już jutro na stadionie w Grudziądzu odbędzie się zaległy mecz siódmej kolejki PGE Ekstraligi.

Naprzeciw siebie staną drużyny MrGarden GKM-u Grudziądz oraz Get Well Toruń. W tę niedzielę odrabiane są wszystkie mecze siódmej kolejki PGE Ekstraligi i Nice PLŻ. Jak wszyscy pamiętamy, nie odbyła się ona w pierwszym terminie z powodu tragicznego wypadku Krystiana Rempały, zawodnika Unii Tarnów.

Torunianie jadą do Grudziądza po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Fogo Unią Leszno (48-41) w dość dobrych nastrojach pomimo tego, że nie udało się wywalczyć bonusu. Najprawdopodobniej w tym spotkaniu w ekipie z Torunia wystąpi Artur Mroczka, który ma zastąpić słabo spisującego się Kacpra Gomólskiego. Na dodatek we wczorajszych zawodach IMP w Lesznie Gomólskiemu odnowiła się kontuzja nogi po tym jak uderzył w motocykl Piotra Pawlickiego. Gospodarze zaś przystąpią do derbowego meczu po wyjazdowej porażce z Betard Spartą Wrocław (47-43).

Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla żużlowców z grodu Kopernika. Na swoim torze grudziądzanie są bardzo groźni i nie zwykli tam przegrywać. Piekielnie szybki jest Antonio Lindbaeck, a zwłaszcza Tomasz Gollob.

Początek derbów Pomorza o godz. 19:30. Trzymamy kciuki za drużynę ,,Aniołów”.