Fani Depeche Mode, toruński klub szykuje coś dla Was! Wyjmijcie z szafy ramoneski a’la depesz. Impreza z muzyką Depeche Mode w Toruniu już niebawem.

Członkowie zespołu Depeche Mode upodobali sobie koncerty w naszym kraju. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat wystąpili w Polsce pięć razy, w tym podczas Open’er Festival. Muzyka Depeche Mode jest idealna nie tylko do słuchania. Równie dobrze się do niej tańczy, o czym doskonale wiedzą organizatorzy Ogólnopolskiej imprezy tanecznej z muzyką zespołu Depeche Mode. Z głośników popłyną na pewno największe hity formacji takie jak „Enjoy the Silence”, „Personal Jesus” czy „Just Can’t Get Enough”. Jednak to nie wszystko! Organizatorzy zapowiadają również projekcje wideo z koncertów grupy oraz teledysków. Nie zabraknie także konkursów i hitu „Pimpf” o północy.

Impreza taneczna z muzyką Depeche Mode w Toruniu

Jeśli uwielbiacie Depeche Mode, ale głupio Wam tańczyć do ich muzyki samemu, w domu przed lustrem, zjawcie się na Ogólnopolskiej imprezie tanecznej z muzyką zespołu Depeche Mode w Toruniu. O udaną zabawę zadbają DJ-e: Bendzi (Bydgoszcz), Kozio (Sierpc/Wrocław) oraz RDTT (Toruń)

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 13 października (sobota), godz. 20:00
GDZIE: Dwa Światy, ul. Ducha Św. 10/12, Toruń
BILETY: 10 zł

Wydarzenie na Facebooku