Nadchodzą mrozy, więc podczas grudniowych koncertów w Końcu Świata, będzie można rozgrzać się porządną dawką mocnej muzyki! Tego miesiąca w toruńskim klubie będą miały trzy koncerty, podczas których wystąpią nie tylko polskie zespoły – zobaczcie sami! 

Storm{O} i We Watch Clouds

Na początku grudnia toruński Koniec Świata odwiedzą jednego wieczora dwa zespoły: Storm{O} prosto z Włoch, a także We Watch Clouds z Warszawy. Storm{O}, czyli włoska rewelacja, która gra takie gatunki jak emoviolence, screamo, hardcore i metal, odwiedzi Toruń w ramach swojej europejskiej trasy. Ich wizytówką są wykrzyczane po włosku teksty, połamane rytmy i przede wszystkim koncerty pełne emocji! Towarzyszyć na scenie będzie im zespół We Watch Clouds, który pochodzi z Warszawy. Mimo stosunkowo krótkiego stażu jest to ścisła czołówka polskiego screamo.

Kiedy i za ile? 4 grudnia, godz. 20.00; bilety 20 zł, dostępne w klubie przed koncertem.

Lazy Class i Negative Vibes

W grudniu w Końcu Świata jak zwykle zabrzmi mocniejsza muzyka. Tak będzie także podczas drugiego w tym miesiącu koncertu, w ramach którego Toruń odwiedzą dwa zespoły – Lazy Class prosto z Warszawy, który specjalizuje się w street punku, a także Negative Vibes wykonujący gatunek hardcore. Zespół ten również przyjedzie do Torunia ze stolicy.

Kiedy i za ile? 8 grudnia, godz. 21.00; bilety 15/20 zł, dostępne w klubie przed koncertem.

Anemia 77, Szmira i 8kaw

Podczas trzeciego, a zarazem ostatniego grudniowego koncertu w Końcu Świata, na jednej scenie wystąpią aż trzy zespoły! Dla torunian zagrają wtedy: Anemia 77 z Białegostoku, która wykonuje street punk anty nazi, punk rockowy zespół z Poznania Szmira, a także niezwykle pobudzające 8kaw z Torunia, czyli zespół specjalizujący się w ska punku.

Kiedy i za ile? 15 grudnia, godz. 20.00; bilety dostępne w klubie przed koncertem.