Powitanie nowego roku w NRD odbędzie się z przytupem. Zaczynając od rapu, a kończąc na jazzie. Zapowiada się mocne rozpoczęcie 2019 roku. Z pewnością zagwarantuje silną dawkę energii, która przyda się w walce  z otaczającą nas aurą.

Adi Nowak Kosh Tour

Premierowy koncert Adiego Nowaka, promujący najnowszy album wydany w Asfalt Records. Raper zasłynął w 2016 publikując EP-kę „Nienajprawdziwsze”. W 2017 roku, wydawnictwem Asfalt Records, ukazał się pierwszy album– Vafle Ryżowe. Ma już na swoim koncie 4 albumy wzbogacone jego charyzmą, oraz bezpruderyjnością połączoną wyrażaniem własnych myśli. Najnowsza płyta KOSH- to najwyższej jakości gra słowna oraz obserwacje w trakcje wchodzenia w dorosłość.  Płytę promują single – „Placebo” z gościnnym udziałem Dziarmy, Ultrafiolet, Muah, Luka i tytułowy „KOSH”.

Kiedy i za ile? 11 stycznia, godz 20:00. Bilety w cenie: I PULA – 30 PLN, II PULA – 35 PLN, III PULA – 40 PLN. Wstęp: 14+ (z opiekunem), 16+ (ze zgodą rodzica)

Pokusa

Muzyczne trio Natan Kryszk (saksofon barytonowy), Tymek Bryndal (bas), Teo Olter, (perkusja). Zespół powstał w 2012 roku. Już od samego początku bez problemu przebija się na polską scenę jazzową. Tworzą muzykę, która łączy jazz, tradycję, improwizację, elektroniczne brzmienie, oraz hip-hop popularny. Eksperymentalne połączenie wprowadziło powiew świeżości na muzycznym rynku. Zespół wydał w 2013 roku płytę „ZERO”. Pięć lat później, światło dzienne ujrzała płyta zatytułowana: „EINZ”, która była promowana podczas trasy w Niemczech i Belgii. Maja na swoim koncie wiele koncertów w Polce na festiwalach takich jak np.: OFF Festiwal, Jazz Jantar, Jazz nad Odrą czy Unsound. Ponadto mają na swym koncie inne projekty: muzykę teatralną, zespół Apetyt, oraz drugą, powiększoną wersję Pokusy pod nazwą Pokusa XXL o powiększonym składzie.

Kiedy i za ile? 15 stycznia, godz 20:00. Bilety: informacje mają zostać opublikowane wkrótce.

PlanBe

Bartosz Krupa to polski raper i autor tekstów występujący pod pseudonimem PlanBe. Muzyk należy do wytwórni QueQuality, współpracował między innymi z: Quebonafide, ReTo czy Bedoes. Toruń to jeden z przystanków na trasie promocyjną nowego albumu PlanaBe ” ̶M̶O̶D̶A̶ ”

Kiedy i za ile? 25 stycznia 2019 o godzinie 20:00. I PULA: 30 zł (WYPRZEDANA) | II PULA: 35 zł | III PULA: 40 zł

Bilety dostępne na stronie: https://ticketos.pl/