Charyzmatyczny wokalista, zdobywca drugiego miejsca w programie X-Factor, Michał Szpak, wystąpi w Toruniu. Muzyk będzie promował w naszym mieście swoją najnowszą płytę.

Michał Szpak gościł w Toruniu między innymi podczas trasy „Classica Tour”. Wystąpił wówczas ze swoją siostrą, Marleną Szpak, która jest sopranistką. Ostatni koncert w ramach trasy „Classica Tour” odbył się 28 kwietnia w Chicago. Michałowi i jego siostrze towarzyszyła wówczas „Paderewski Symphony Orchestra”. Co ciekawe, to właśnie w Toruniu muzyk zagrał swój pierwszy biletowany koncert po występie na Eurowizji. Przypomnijmy, że w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie Michał Szpak zajął 8. miejsce, uzyskując łącznie 229 punktów od jury i telewidzów.

Michał Szpak znów przyjedzie do Torunia

Tym razem wokalista zjawi się w Grodzie Kopernika, żeby promować swój album, którego premiera odbędzie się 7 września. Do tej pory jedynym singlem z płyty jest piosenka „King Of The Season”. Na najnowszym krążku Michała Szpaka znajdą się wyłącznie utwory zaśpiewane w języku angielskim.

Warto wspomnieć, że pierwszy studyjny album artysty „Byle być sobą” uzyskał status Platynowej Płyty. Czy najnowszy krążek powtórzy ten sukces?

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 14 października 2018 (niedziela), godz. 19:00-21:00
GDZIE: CKK Jordanki, al. Solidarności 3
BILETY: bilety w cenach 60 zł – 130 zł dostępne na KupBilecik.pl

Wydarzenie na Facebooku

[fot. Wikimedia Commons/Serecki]